Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez nekem miért nem jó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez nekem miért nem jó? (lent)

Figyelt kérdés

Ma smároltam a barátommal...ő először csinálta...én már csináltam előző barátommal..az nagyon jó volt....de ma kicsit furcsa volt...közben azon járt az agyam hogy ez nem is jó de most így vissza gondolva mégiscsak jó volt de ott és akkor miért nem?? Velem van a baj hogy nem élveztem?? Vagy ez miért lehetett??

Köszönöm....az ÉRTELMES válaszokat


2010. dec. 6. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ember máshogy csókol. Hozzá kell szokni/idomulni a másikhoz. Lehet, h ez volt a baj. A másik lehetőség: nem szereted a barátodat, és az érzelem nélküli csók nem olyan jó.

21L

2010. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem nem veled volt a baj, senkivel sincs baj, csak azért volt fura mert a barátod először csinálta.

Nem lesz ez olyan furcsa egy kis idő múlva amikor már megszokod és ő is megszokta ezt :)

2010. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit már leírtak, minden ember máshogy csókol, attól hogy csókolóztál már egy fiúval, nem azt jelenti hogy mindig mindenkivel ugyanolyan lesz. :)
2010. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem...köszönöm...hát majd gyakoroljuk és jó lesz az....elsőnek pedig: nagyon is szeretem a barátomat(L)(L)... :D:D

mégegyszer köszönöm

2010. dec. 6. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!