Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan cseszhetnék ki alaposan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cseszhetnék ki alaposan a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk és már nagyon utálom. Állandóan beszól és élvezi ha megalázhat. Visszaszólok,de elegem van hogy mindennap csak dobálózunk a szavakkal. Szeretném elérni ha soha az életbe nem szólna hozzám. Próbáltam már azt is hogy nem szólok vissza de addig mondja és mondja és már nagyon idegesítő.

17/L


2010. dec. 4. 20:58
1 2
 11/13 Moszuke ***** válasza:

új pasi a legjobb megoldás...áradozz róla, hogy mennyire szereted...

ha a volt barátod még érez vmit irántad, akkor ez lesz a legnagyobb lelki kínzás


A válasz megírásának időpontja: ma 09:34



te jó isten:)) te tuti lány vagy:DD ilyen mély, összetett lelki sértő dolgokat csak ti tudtok kitalálni:D

mi férfiak le vagyunk ragadva ott hogy kicsi a p*cse meg ilyenek... de TI... ááhh ez nagyon durva:))

respect.. vagy mi:)

nem lennék a srác helyében aki téged elhagy:DD

22/f

2010. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MarieAntoinette ***** válasza:

Szia Moszuke!


Remélem fogod olvasni. Igen, lány vagyok, 23. XD

Mélyen megérintettek a szavaid, ilyen szép bókot nagyon rég nem kaptam :P Ahogy szoktam mondogatni, nekünk nőknek veletek ellentétben nincs akkora erőnk, úgyhogy mással kell kompenzálnunk, külső és furfangosság... és ezeket a tökéletesség szintjére fejlesztettük.

Amúgy meg egyértelmű, hogy azért sértegeti, mert érdekli. Csak még gyerek, ahelyett, hogy megpróbálná rendbe hozni, inkább sértegeti. Ha nem érdekelné, inkább meghúzná magát, nehogy félreértse a lány. És áradozni nem ugyanaz, mintha ő látná teljesen váratlanul. Nagyobbat szúr, ha nincs felkészülve rá és saját szemmel látja.

A saját párommal nem szúrnék ki, ha nem indokolt, ahhoz nagyon csúnyát kéne tennie vagy b*szogatnia kéne utána ;)

További szép napot, Moszuke.

2010. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MarieAntoinette ***** válasza:
-Most látom, hogy nem is az enyémet másoltad be, de mentségemre szóljon, hogy én ajnlottam először.
2010. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!