Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan cseszhetnék ki alaposan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cseszhetnék ki alaposan a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk és már nagyon utálom. Állandóan beszól és élvezi ha megalázhat. Visszaszólok,de elegem van hogy mindennap csak dobálózunk a szavakkal. Szeretném elérni ha soha az életbe nem szólna hozzám. Próbáltam már azt is hogy nem szólok vissza de addig mondja és mondja és már nagyon idegesítő.

17/L


2010. dec. 4. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Fossál a cipőjébe.
2010. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

ha te is szintén megalázod, pl. hangosan szóba hozol valamit az anyjával kapcsolatban. bocsi de csak ez jutott eszembe :(


17/F

2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha kicseszel vele, akkor szerinted mi fog történni? Ő is kicsesz majd veled... aztán megint te..stb, és így akkor már nem szavakban fog folytatódni.


Bármennyire idegesítő, próbáld meg az "okos enged szamár szenved" elvet alkalmazni.


Ha már semmiképp nem akarja abbahagyni, akkor keményebb módszert kell alkalmazni. Ilyenkor jó, ha vannak nagyobb, fiú barátaid.


Én biztos megkérném őket, hogy kicsit ijesszenek rá. Nem azt hogy verjék laposra, csak mutassák meg, hogy ha nem hagy békén akkor bajok lesznek. Ez durva, ugyanakkor hatásos módszer.

2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mert a legtöbb srác nem szereti ha az anyjával jönnek..
2010. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Ja, az jó ötlet: szídd az anyját.

Csak aztán ne lepődj meg, ha akkora maflást kapsz, hogy a fal adja a másikat.

2010. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Moszuke ***** válasza:
100%

heh.. ez érdekes:)

mi annak idején általános 3-4ik körül osztály szinten megegyeztünk hogy senki se szidja a másik anyját. csak elvétve volt 1-2.

ugyanez az egyezség új suliba 9.ikben is előkerült.

nos talán ennek köszönhető hogy ha valaki azt mondja nekem hogy k*rva anyámat akkor engem az nem zavar egy csöppet sem.

szal szerintem ez szar módszer, hogy szidod az anyját.


mond neki hogy kicsi a p*cse, undorodsz a testétől és hamar elcsattant amikor basztatok... zsíros a haja, nagy a füle, sörhasa van ami szőrös, körbe a p*cse, punnyadt a teste, gyenge, csúnya a körme, stb.

belső tulajdonságokat fölös fikázni azon csak röhögne:)


hasonló oltások már engem jobban bántanának mint egy k*rva anyád:))

2010. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Használd rá a 'kisfarkú' és 'gyorslövetű' beceneveket nyilvánosan, lehetőleg a haverjai előtt. Szerintem ennél nem sok megalázóbb van egy férfi számára :)
2010. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha mond valamit mosolyogj rá és mond azt hogy aha, oké:) és lépj le a g.cibe
2010. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MarieAntoinette ***** válasza:
Szerezz be egy új pasit és lássa ő is. Talán helyre teszi...
2010. dec. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

új pasi a legjobb megoldás...áradozz róla, hogy mennyire szereted...

ha a volt barátod még érez vmit irántad, akkor ez lesz a legnagyobb lelki kínzás

2010. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!