Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsö iagzi barátnöm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö iagzi barátnöm, és szeretnék vele csokolozni, de nem tudom hogyan!?

Figyelt kérdés
Már volt több barátnöm is,de most ugy érzem megtaláltam az igazit 13 éves vagyok,a lány is 13!!!Mikor,hol,és hogyan kell csokolozni?
2010. dec. 4. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nembiztos hogy igazi...:)

hát a csókot akkor kell amikor érzed hogy most itt az idő...

próbálj meg vele mondjuk egy kicsit csendesebb romantikus helyre menni...kapj el egy olyan pillanatot ami ilyen kínos csend, és fordulj oda hozzá és csókold meg.

csók: bedugod a nyelved az övéhez és simogatod vele az ő nyelvét :)

ne izgulj!!:) sok sikert:)

2010. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igy irásba nem tünik bonyoltultnak!De majd oda kint mikor elhivöm ött,fogok nagyon parázni az 100%,de azért 1 probát megér!!!
2010. dec. 4. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:

13 évesen az igaz szerelmet megtaláltad. Igen szép álom, de még vársz majd pár évet míg lesz rá esélyed :)

Még csak írni se tudsz helyesen, nem hogy annyira komoly legyél, hogy képes legyél belemenni egy komoly kapcsolatba...

2010. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

figy: elmondom hogy kell:

felhívod a lakásotokba kajálni, utána csinálsz egy pírítóst( lényeges hogy fokhagymás legyen , az serkenti a csajok csókingerkeltő receptorainak működését, amik endorfin csókmorfidokat állítanak elő) ezután jöhet a csók, a siker garantált( de komolyan)

2010. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

attól mert valaki 13 éves miért kell vele bunkónak lenni? :S

ez az oldal azt hittem arra van hogy bátran meg lehessen kérdezni lyan dolgokat amikben nem vagyunk biztosak vagy nem merünk másokhoz fordulni.

Más meg hogy ti is voltatok 13 évesek...ti sem voltatok legjobbak helyesírásból...de elnézést a profiteljesítményű válaszolóktól. ;)

2010. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2. hozászolo,nem mondlak le mert ilyet irsz nem is tartlak semminek,de érzem hogy ö az igazi több mint 1 éve járok vele,nem vitáztunk semmin,sosem kaptunk össze,és fura mert az egész egy szinházban kezdödöt mikor 12 éves voltam és megfogtam a melletem ülö oszt.társ. lány kezét elpirult,kicsit én is xD aztán elhivtam kimentünk sétálni vettem neki karkötöt,tetszet neki,azota is mindig el szokok vele menni,kajálni,meg emegyünk focimecsre....stb.
2010. dec. 4. 19:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Piritost???Na ne fokhagymával??XD Ez orbitális hulyeség már BOCS!
2010. dec. 4. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
így van :) hülyeség. be ne dőlj a pirítososnak. ;)
2010. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja XD
2010. dec. 4. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.


ma 19:51-nek: Hát akkor én nagyon profi lehetek, hogy már 12 évesen se voltam képes hibásan írni...

Egyébként pedig 13 évesen nincs olyan, hogy igazi szerelem. Max 1 év és vége, amint a srác vagy a lány értelmesebbé válik kicsit mint a másik és nem lesz már elég ami addig volt :)

2010. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!