Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolózni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegi98 kérdése:

Hogy kell csókolózni? Hogy kell randira hívni a barátnőm? (12 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 18:28
 1/9 Funktasztikus ***** válasza:
65%
gyerek szerelem mien édes..:)
2010. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Picur inkább a randizással ráérsz még 2-3 év múlva is. :)
2010. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel még várjál és tanulj a suliban mert még az általánost sem végzed el ha ezzel foglalkozol
2010. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 évesen inkább menj a játszótérre libikókázni:D Am a csók ösztönösen megy...
2010. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre inkább maradjál a puszinál.

Randira meg úgy kell hívni, hogy előbb megfigyeled őt (merre szokott járni, mit csinál), aztán keresel valami olyan helyet, amit ő is szeret.

2010. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Jaj de édes :) xDD. hogy kell csókolni ?:D ledugod a nyelved tövig a torkán , hogy utánna jól szájba hánnyon. elsőre nem fog tetszeni de ne aggódj mindenki igy csinálja. csak a felnőttek nyelves csóknak hívják .meg csak az első csóknál hánysz nagyot. a többinél már csak kis okádék darabok jönnek fel ami később izgatni fog téged :)
2010. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csibo Válasza


Ez aranyos öcsi.

A korodhoz mérten leegyszerüsítem.

Odamész a kislányhoz megmondod hogy nagyonszép a haja. És hogy nagyon jó az illata, aztán megkérdezed hogy nincs e kedve holnap elmenni ide meg oda ezt te találdki hova. Sok sikert öcsi.

2010. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemtudommitdehogy ***** válasza:
100%
Csókolózást részt szerintem még hadd ki:).12 évesen szerintem még korai.De a randira hívás az már más.Odamész hozzá megdicséred a ruháját stb. és megkérded hogy nem-e lenne kedve elmenni veled valahova :)
2010. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na en adok neked normális választ.A helyesírásert elore is bocsi.Beszelgessetek,es kerdezs meg nem e lenne kedve elmenni vele valahova es remelhetoleg nem olyan tapló hogy azt mondja hogy nem.Csók...hát...az elso randin szerintem ne legyen nyelves..hanem csak sima hogy a szátok osszeer..

Aztán ha minden jól megy kovetkezore lehet nyelves is.

Hogy mennyi ideig az majd jonni fog magától,erezni fogod.

Remelem segítettem.

12 L

2010. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!