Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írtok ilyen hülyeséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írtok ilyen hülyeséget?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy össze-vissza sírtok hogy így meg úgy nincs kapcsolatod.. de azért megjegyzed hogy jól nézel ki..hát tegyél ellene hogy legyen.. rajtad múlik hogy te milyen vagy és kivel jössz össze.

lehet hogy egy rondább,csúnyább alak, viszont ő biztosan tudna szeretetet adni is, nem csalna meg.. na de hát az nem jó.. inkább jöttök ide sírni, igaz?=/


2010. dec. 4. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
értelem a köbön.
2010. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát igen..:)

Szerintem egy normális,ÁPOLT,nem valami húdenagyonszép..,esetleg kis mellű csaj akármi.. szerintem is sokkal jobb mint 1 olyan bunkó, beképzelt... de hát a TV-ben is tudod csak tökéletesek vannak..

Ezt látjuk..

Ha valakinek nagyobb az orra 2 cmel.. az már nem kell.. ha valakinek 15fokkal kinteb áll a füle.. az csúnya..

ha valaki visszahúzódó.. akkor az gyáva,ki kell húzni a szót belőle.. meg se próbálom..Elmondom hogy én félek is most már akárkihez is odamenni.. kinézettől független..mindenkinek csak a tökéletes kell=/

2010. dec. 4. 18:48
 13/15 anonim ***** válasza:
cinizmus a köbön -.-
2010. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd h csak a tökéletes kell! Mondjuk csak magamról tudok nyilatkozni, nekem pont h nem a tökéletes kell, mert én sem vagyok az. Más szemszögből, IGEN a tökéletes kell és a tökéletes definníciója az, aki elfogad és szeret úgy ahogy vagyok. :D Összejött 9 hónapja, életemben először elfogad valaki.
2010. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Csak az a baj, hogy ilyen gondolkodású nő kevés van =/

2010. dec. 4. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!