Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most melyik a sértődötteb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyik a sértődötteb?

Figyelt kérdés

Van Csaba és Tilda,ők egy pár. Csaba kezd egyre inkább eltávolodni Tildától, aki erre rámenősebb lesz. De amikor látja,hogy Csaba nem érdeklődik iránta, Tilda lelép,többet nem keresi őt. Ekkor jön a képbe a jó barátnő, Réka, aki megtudja,hogy Csaba azért távolodott el Tildától, mert Tilda becsapta őt,hazudott neki. Akkor most Csaba vagy Tilda van jobban megsértődve?

Igazából nem lehet tudni,hogy Rékának Csaba igazat mondott e,hogy ez volt az oka, de Tilda bevallása szerint valóban hülyítette Csabát.

Akkor?


2010. dec. 4. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ákos.
2010. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első,te hülye vagy,mert Jani..!!!:D



Amúgy komolyra,akkor Csaba

2010. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez most barátok közt?
2010. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy egyszerű kérdés,semmi extra :)
2010. dec. 4. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
aki nem kezdeményezi a kibékülést, az van jobban besértődve
2010. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Talán én? ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést még nem éltem át XD... pedig már sokat olvastam XD

Szerintem a férfi

2010. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a sértődött eb az egy kutyafajta? Olyasmi mint a rosseb?
2010. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!