Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így szexelünk, és belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így szexelünk, és belém élvez, akkor?

Figyelt kérdés
Ha menstruáció 4-5 napja körül szexelünk a barátommal, és belémélvez, lehetek terhes?
2010. dec. 3. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz.Életképesek ezek a kis ebihalak 3 napig is.
2010. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hova élvez? Mer nem mindegy!
2010. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan hova...a p.námba...
2010. dec. 3. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
P.námba... jó nagy paraszt vagy-.-"
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Majd írd meg, milyen nevet adtatok neki.
2010. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kisebb az esélye mint amikor nincs meg, de közel sem nulla, tehát lehetsz.

mondom ezt úgy, hogy én is szoktam ilyet csinálni, pedig már öregebb róka vagyok. oroszrulett.

2010. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá, de van. Jól gondoljátok meg.
2010. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 6-7 napot mondtak mesi előtt, után. első gyerek után (amit sosem bántam, sőt öröm, mert házasságban lett) aztán 4-5 napot mondtak, akkor let a második gyerek, mégnagyobb öröm. szeretem őket nagyon. aztán maradtunk a 3 napnál, na, nem lett több. pedíg én akartam mégegyet, de 3 napot betartva nem lett, direkt meg asszonyka már nem akarta,,, 3 napnál több, az már veszélyes. De mostani barátnőmmel hüvelytablettát használunk, azt 15-20 percel az élvezéselőtt kell betenni, tuti okés a dolog. kinyalás után szoktam betenni, mikor már bedugom a farkam, közvetlen előtte, mert a nyaláskor az ízt már rontja. amúgy totál jó. amíg szexelsz, az feloldódik, aztán tele lehet tankolni a cuccosodat. barátném sokszor elaludt teletöltött puncussal, és sosme esett teherbe 1 év alatt, pedíg sokszor lett megtankolva. útáljuk a gumizást mi is.
2010. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!