Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (lent).

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (lent).

Figyelt kérdés
Na szóval...A pasimmal még nem találkoztunk mert eléggé messze lakik tőlem. de nagyon szeretjük 1mást. és már nagyon régóta ismerjük egymást, De most karácsonykor jön hozzám, és együtt leszünk:) De ő már leakar velem feküdni..mert legközelebb már csak nyáron talizunk:( de nyár urán..már itt fog lakni ahol én. De nemtudom h most lefeküdjek e vele?! lehet nem lenne jóódöntés. de nagyon szeretem..és ő is engem ezt biztosan tudom. mert barátnömnek elmondta mit érez írántam....segitsetek! Köszii előre is....
2010. dec. 3. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:
után* (Bocsi félre írtam)
2010. dec. 3. 15:30
 2/8 A kérdező kommentje:
jaa...és már igyis elég sok ideig várt rám...és nemis feküdt le senkivel!..de most azt mondta nemtudja meddig bírja még..de nagyon szeret engem.
2010. dec. 3. 15:31
 3/8 Oxa ***** válasza:

Szia!


Nézzük akkor az elejétől!

Ha, Én választok egy párt magamnak, akkor Őt, mint embert szeretem! A szex másodlagos!


Mi az, hogy "nem tudja meddig bírja még"?

Milyen párkapcsolat az, aminél ilyen kérdés merül fel? Szerintem furcsa!


Ha Ő őszintén, önzetlenül szeret téged, akkor tud várni!


Egyébként, várd meg, amíg oda fog költözni! Ha kibírja, akkor nagyobb az esély arra, hogy ténylegesen szeret!

Ha nem bírja ki, akkor sem kell elkeseredned, hiszen a rostán nem ment át egy olyan srác, aki csak a szexre ment kamu dumával!

2010. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jaa! köszönöm a választ.

és lehet hogy igazad van.....

2010. dec. 3. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
ajj ez máshogy van a férfiaknál, jóhogy nem tud várni, valami hihetetlen késztetést érez a legtöbb férfi, ha 3 napig nem szeretkezik, genetika :)
2010. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na és szerinted lefeküdjek vele? :P
2010. dec. 3. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
ez valami netes "kapcsolat"? SZtem előbb ismerjétek meg egymást élőben is, addig ne akarj semmit tőle. Hátha csak a szex kell neki, nem tudhatod.
2010. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Oxa ***** válasza:

Van egy ismerősöm (fiú), aki szeret nagyon dugni! Legyünk magyarosak! :)


Ám, ha egy lány nem akarja, mert időt kér, akkor a srác kiveri magának, ha annyira kattog és nem csinál balhét.


Ez szerintem teljesen normális!

Ha a Te barátod nagyon kattog, neki is ott a jancsizás! :)

2010. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!