Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez? PLS HELP már tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez? PLS HELP már tök nem tom mi van

Figyelt kérdés

tudom h párkapcson is fennt van de hát ha itt mások is megnézik.

9. es vagyok és szerelmes vagyok az osztályomba járó legjobb barátomba. csak ő olyan furán viselkedik. mindig odajön hozzám, leül mellém, ha rossz kedvem van felvidít. minden nap együtt kajálunk, az órák közti szünetek 90%-át együtt töltjük, épp csak a wcre nem kísérjük ki egymást. hétköznap, ha nincs otthon az anyja akk felhív magához ott is nagyon jól elvunk. DE! nekem azt mondja h az egyik osztálytársunk (legyen a neve Lili) Lili tetszik neki. de Lilinek ő nem kell. tegnap du 4ig bent kellett maradnunk a suliban a teremben (kettesben, nem részletezem miért) de mivel volt mit csinálnunk nem tudtunk beszélgetni. mikor végre elmehettünk akkor mondta h kísérjem már el az edzésére. elkísértem, és közben beszélgettünk, teljesen semleges dolgokról, egyszer csak(mivel korábban beszéltem neki egy lehetséges kapcsolatról ami aztán nem jött össze de ő most még ezt nem tudta) megkérdezte h: és mi van azzal a fiúval akit mondtál h lehet h összejöttök? és mondtam neki h nem jöttünk össze, és egyből kérdezte h miért nem. erre eszembe jutott a tortúra amit átéltünk azzal a sráccal, és elszóltam magam, hogy nincs ebben a városban egy normális fiú se! és erre mondja h de hát ő az, meg h miért nem járok vkivel az oszt. ból és felsorolta az osztályunkból a fiúkat, de persze magát kihagyta. na mindegy mire mondhattam volna vmit megérkeztünk és el kellett búcsúznunk mert már így is késésben volt. aztán meg másik nap is felhívott magához ahogy szokott és neteztünk és mondta h játszunk felelsz v merszet. mondtam h akk merek. és mondta h akk le merem venni a pólóm?, hát mondtam nem, még ment egy darabig így miközben ha kötélnek állok akk már jóformán meztelen lettem volna. nah ezek után sztetek mit érez írántam?

mindenki azt kérdi járunk-e, meg olyan is csak csók meg kézfogás nélkül


2010. dec. 1. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem mondtad h leveszed, ha ő is leveszi a gatyáját? :D:D
2010. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindegyik ilyen... csinál mindent össze vissza a lányok meg csak gondolkodhatnak h mit is akar... szerintem ha akar valamit tőled akkor mondani fogja.
2010. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mert ő le is vette volna

az tuti...meg az igazat megmondva láttam én már alsógatyában őfelségét :)

2010. dec. 1. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem irigylem a nyelvtan tanárod...

Amúgy meg csak meg akar húzni.

2010. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy erős barátság.

a barátod csak szórakozik veled. kíváncsi és főleg rád. meg akar húzni. az, hogy ő le vette volna a ruháját, az nem jelent semmit. te ne menj bele, és ne hagyd, hogy elvakítsanak az érzelmeid. majd akkor, ha tényleg össze jöttök, és együtt vagytok fél éve. ha könnyen adod magad, az sose jó pont.


különben meg ne erőltesd, csak rámegy a barátságotok.

2010. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!