Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek van oka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek van oka? (kép is van)

Figyelt kérdés
sziasztok egy 19 éves srác vagyok, és az a problémám hogy átnéz rajtam minden csajszi, és ezért attól is elmegy a kedvem hogy próbálkozzam ... tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy adonisz ,átlagos srác... itt egy kép, és köszi a véleményeket! és netes randi se ír vissza senki... biztos a külsőmmel van a gond nem? [link]
2010. dec. 1. 14:45
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok(hetero), de sztem nincs gond veled külsőleg.

A másik meg, hogy a nőknek a külső nem sokat számít, az számít nagyon sokat nekik, hogy mennyire tudsz rájuk hatást gyakorolni, mennyire vagy határozott, egyedi, kreatív, magabiztos, céltudatos, mennyire tudod őket irányítani.

Csajozz sokat! és ha sokszor pofára esel mivel kezdő vagy és nem jó még a dumád akkor már a kudarcaidból tanulsz és profi leszel és 10 csajból 6-8 tuti összejön!

A csajok gyávák, úgyhogy neked kell megtenned az első lépést:)

20f

2010. dec. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
nagyon is jol nezel ki!! egy par ev mulva isteni pasi lesz beloled!
2010. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

19-et semmiképp se mondanék rád.

sztem az a te bajod, h túl idős lettél. éretlennek tűnsz és nem elég férfiasnak a korodhoz képest. leragadtál vhol 16 környékén, de egyébként semmi baj sincsen veled ha 16 lennél.

2010. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
hüm köszi :D
2010. dec. 5. 10:22
 45/54 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól nézel ki :D


17/L

2010. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

szerintem sincs veled semmi baj :)

21/l

2010. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

elmondtak mindent, jól nézel ki :)

18/L

2010. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Sztem fasza az arcod:D eléggé érdekes. Menj és csajozz!!!Sok sikert:)
2010. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Lehet h képen jobban nézel ki, mint élőben.
2010. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:

Valóban fiatalabbnak tűnsz a korodnál, de ki ne szeretne majd 40 évesen 30-nak látszani? :D De az, hogy nem vagy elég férfias... hát ha az arcod alsó felét nézzük akkor akár Stallone is lehetnél b+ :D(aztán ha vékony vagy azon meg különösebb gond nélkül lehet segíteni). :D Bár egyértelmű, hogy vámpírként sokkal több esélyed lenne de ez a kiváltság csak a filmek szereplőinek adatik meg. :D Mindenesetre jó húzás volt feltölteni képet, :D rögtön jöttek a pozitív visszajelzések, lehet nekem is ki kéne próbálni. :D


Sok sikert! Egy kolléga. :D

2010. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!