Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek van oka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek van oka? (kép is van)

Figyelt kérdés
sziasztok egy 19 éves srác vagyok, és az a problémám hogy átnéz rajtam minden csajszi, és ezért attól is elmegy a kedvem hogy próbálkozzam ... tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy adonisz ,átlagos srác... itt egy kép, és köszi a véleményeket! és netes randi se ír vissza senki... biztos a külsőmmel van a gond nem? [link]
2010. dec. 1. 14:45
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 1. 15:02
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Így külsőre nekem tetszel, nincs veled semmi gond, nem tudom miért néznek át rajtad. :( Vagy lehet, hogy az akinek tetszel az nem mer oda menni hozzád és így nem lesz semmi. :(

19L

2010. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy csúnya,sőt szép fiú vagy:D
2010. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim válasza:
100%

Irtó szexi vagy..:-)


Nekem..kellessz:-D!!!!


Nemtudom elhinni,hogy átnéznek rajtad a lányok..:-)

2010. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van benned fantázia! Lehet pont olyan Nőknél próbálkozol, akiknek csak a fux és a kigyúrt test a lényeg! Érted mit akarok ezzel mondani?? Te se nézd le a nem full jó nőket! :P (26 L)
2010. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
én nem szoktam lenézni senkit :) így lettem nevelve :D
2010. dec. 1. 15:10
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok (nem meleg) és szerintem nem nézel ki rosszul. :D

Hidd el, nálad 1000x rondább ismerősöknek is olyan barátnőjük van hogy a pofám leszakad. :D

2010. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
thx kolléga :D
2010. dec. 1. 15:11
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát ecsém... Én sokat megadnék hogy egy szinten legyek veled.


szinténhetero 20/F

2010. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem tetszel a képen, de ez az én ízlésem. Az tény, hogy az ég világon semmi baj nincsen a külsőddel.

Szerintem neten (társkerin) az lehet a baj, hogy nálad fiatalabb lány nincsen sok regisztrálva, az idősebbek vagy egykorúak pedig nem vesznek komolyan, mert idősebb srácot keresnek kicsit. Meg ott amúgy is sok lány "csak fent van" csomó ideje, de aktívan nem ismerkedik.


Előbb-utóbb lesz valakid, a küldős TELJESEN RENBEN VAN.

L/23

2010. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!