Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Szerelem, szex alatt idióta válaszokat adnak az emberek 80%-ban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha valaki kérdez, az értelmesen tegye meg, ez a minimum és ha válaszolnak neki, akkor fogadja meg a tanácsokat, mivel ő maga nem volt képes dönteni, cselekedni stb..

Ha meg ökörséget kérdez vagy nem is gondolkodik vagy nem tud beszélni, ne csodálkozzon, vállalja a felelőséget és ne megsértődjön meg öngyilkos legyen, hanem tanuljon és nevessen.

2010. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ilyen kérdés is volt már.
2010. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Gooombaa xD
2010. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
84% és a többiek, próbálom a lehető legnormálisabban megfogalmazni a kérdésemet és tényleg tanácsot szerettem volna nem is egyszer de csak az ökörség jött át meg nagy ritkán egy vissza kérdezés amivel szintén sokra megy az ember..
2010. nov. 29. 17:25
 25/30 anonim ***** válasza:
hát mert szemetek az emberek de ne őröld magad ezen szard le a bunkókat.. ha látnád miket írtak az én kérdésemhez.. de nem lett igazuk :D
2010. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jah, hát van pár egyén akik vicceskednek mindig, de azzal nem kell törődni. A visszakérdezéseknek meg az az oka, hogy valami fontosat nem említettél meg a kérdésedben, ami kihathat a válaszra. Ilyenkor érdemes rá válaszolni, és második körben kapsz értékes választ is.
2010. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerült megoldani valamit vagy választ kapni, tőlem kérdezhetsz és akkor megmondhatom, hogy mi a gond vele vagy még segítek is akár!
2010. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok, aki a nagyon hosszú választ írta:D

Nekem pl előfordul, hogy néhány kérdésen annyira felhúzom magam, hogy a többire is csak cinikusan tudok válaszolni.

Pl. az első "kihagytam egy tablettát, terhes lehetek-e?" kérdésre még normálisan tudok válaszolni.

A másodikra is, de közben felmegy bennem a pumpa.

A harmadiknál meg már annyit írok, hogy "talán el kellene olvasni a tájékoztatót, ha már a gyógyszerhez adják".

Ilyenkor persze jön, hogy mekkora bunkó vagyok, meg "ez az oldal azért van, hogy segítsünk", meg "ha nem adok értelmes választ, akkor minek írok" című dolgok...


A véleményem az, hogy néha az ember többre megy azzal, ha jól beoltják, mert akkor legalább elgondolkodik. Esetleg ha felhívják a figyelmét arra, hogy utána lehet nézni az interneten, ha már van...

Nem is értem miért kell mindig a kérdező seggét kinyalni.

Szerintem hasznosabb, ha vkit rávezetnek a megoldásra, mint ha csak a segge alá teszik...

2010. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

17:09, mekkorát röhögtem:-) Ez nagyon ott volt:-)

Amúgy én személyszerint szinte csak ezért jövök ide, hogy röhögjek:-)Szóval minél hülyébb kérdéseket tesznek fel, annál jobb:-)

2010. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mert az emberek 90%a röhögni jár fel ide!


Komolyra fordítva a szót, a fuckyeah beépített kémjei, és szupertitkos válaszoló hadosztály a fuckyeah maffiacsoprt tagjaival gyakorolja a szerencsétlen idióta kérdésfeltevők feltevésrw sorra kerülő kérdésnek definiált fogalombővitményekre való válaszolást.

Remélem kielégítő választ kaptál.


Üdv. Fuckyeah kapitány.

2010. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!