Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy Szerelem, szex alatt idióta válaszokat adnak az emberek 80%-ban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
miért, milyen normális választ lehet adni pl. arra a kérdésre, hogy "lenyeltem, lehetek terhes?"
2010. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az hogy Szerelem, szex alatt ehhez hasonló hülye kérdéseket fogalmaznak meg, ahol mindig megkérdezik: miért van az hogy Szerelem, szex alatt idióta válaszokat adnak az emberek x%-ban?
2010. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülyeség a kérdések egy része, ezt már a Bravo magazin "szerelem, szex, gyengédség" rovatából is megtanulhattuk. Sőt még régebbről is, lásd Hofi: "lehet-e nemi életet élni a kecskével?"

Másrészt viszont ez az oldal remek terepet ad az éretlen trollkodásnak, ami különösen vonzza a gép előtt poshadó, antiszociális, szexuálisan frusztrált tizen- és huszonéves netpatkányokat.

2010. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mert hülye kérdésekre hülye válaszok.
2010. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország proletáriánus ország.
2010. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én mindig próbálok normálisan válaszolni és segíteni, de a hülyeségre és az olvashatatlan baromságokra már nem vagyok hajlnadó és lehet mondani, hogy akkor ne írjak oda. Én viszont azt mondom, hogy ha nem tetszik, nem kell kérdezni, el lehet menni:S
2010. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a kérdések 90-95%-a is baromság.

Pl:

- Fogamzásgátlással kapcsolatos dolgok, amikre a választ már legalább ezerszer leírtunk az oldalon normálisan.

Pl. hogy a nő a ciklusa bármely napján teherbe eshet, attól, hogy a fiú "időben kivette" még ugyanúgy lehet terhes stb. Ennek ellenére természetesen minden egyes nap megkérdezik, hogy "nem élvezett belém, lehetek terhes?"


- Fiúk intim méreteivel kapcsolatos kérdések, amelyekből szintén minden nap van legalább három. Baromi unalmas.


- Nők mellméretével kapcsolatos kérdések. Már baromi idegesítő az állandó rinyálás, hogy "kicsi a mellem, most akkor rám sem fognak nézni a pasik?". Ha nem visítana egyfolytában a mellei miatt, talán még hozzá is szólna vki.


- Fogamzásgátló tabletta szedésével kapcsolatos kérdések (mikor kell elkezdeni, mikor kell szünetet tartani stb), amelyeknek a 90%-a benne van a betegtájékoztatóban, csak lusták elolvasni.


- "Kihagytam egy szemet, terhes lehetek?" típusú kérdések, amelyek szintén minden nap előfordulnak, és a válasz szintén benne van a tájékoztatóban.


- "Mikortól véd a fogamzásgátló?" típusú kérdés, amire soha nem értettem, hogy milyen választ várnak. Leírja a kérdésben, hogy más van a tájékoztatóban, mást mondott az orvos, és mást olvasott, most mégis mit tegyen? .(Mintha az itt válaszolók ugye okosabbak lennének)


- Anális szexel kapcsolatos kérdések

- Nőket fikázó kijelentések, amelyek kérdésnek vannak álcázva

- Férfiakat fikázó kérdések, amelyek kérdésnek vannak álcázva

- "Ciki-e" típusú kérdések tömkelege

- "Fertőzésem van több hónapja, viszketek és büdös folyásom van, de nem megyek orvoshoz" típusú kérdések


Szóljatok, ha vmit kihagytam. Gyakorlatilag nincs már olyan kérdés, ami nem fordult elő/értelmes.


Ha vki előbb használná a keresőt, esetleg gondolkozna, netalántán a gyk oldal nézegetése helyett megkérdezne egy, a témában kompetensebb embert a dologról, akkor nem oltaná le őket mindenki.


Az elején én is mindig normálisan válaszoltam. Még akkor sem szidtam a kérdezőt, mikor baromi nagy hülye volt. De miután vannak dolgok, amiket már legalább 30szor leírtam, kicsit meguntam.

Meg is látszik a %-omon:D

2010. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09


He-He:)

Ez szépen összefoglaltad és igazad van!

Ment az (y) neked is!


A hülyéknek meg:

[link]

2010. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Egyébként kihagytad még azokat az értelmes kérdéseket, amelyekben arra kérnek minket, hogy döntsünk helyettük...

Vagy mit gondolhat ez meg az az ember és akkor mi találjuk ki nekik, ahelyett, hogy gondolkodnának vagy az illető személyeket kérdeznék meg...

2010. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is. Néha feljövök, amikor épp nincs semmi dolgom, megpróbálok segíteni másokon a válaszaimmal, de amikor valaki megkérdez vmi iszonyú nagy marhaságot, akkor egyszerűen nem tudom türtőztetni magam, néha kitör belőlem egy-egy komolytalan vagy nem túl cizellált válasz.

Bocs, de engem meg tud őrjíteni az emberi hülyeség.

Nem arról van szó, vannak olyan dolgok, amiket nem tudhat mindenki, na de kérem, azért egy tizenéves lány legyen már tisztában a női nemi szervekkel és működésükkel. Nem azt mondom, hogy tudja, mi az az LH-csúcs, mert azt már el se várom, holott "óvodában tanítják"... És sok ehhez hasonló dolog van.

Általában a kitörésem után azért el is magyarázom a dolgokat, bár lehet, hogy nem olyan stílusban, ahogy kéne, de ez van. A való életben nyelek egy nagyot, és visszatartom, de ne kelljen már itt is ezt csinálnom.

21L

2010. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!