Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen esetekben szakadhat ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben szakadhat ki az óvszer szex közben? Hogyan kerülhetjük el a "katasztrófát"? Igényes válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kettő gumi. A srác felhúzza a gumit, majd tesz rá egy kis tabascot, majd felhúz rá még egy gumit, s voilá kettő gumi van rajta, ha a belső kiszakad az ő hímtagját csípi, ha külső kiszakad akkor a nő nemi szervét csípi.
2011. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem tudom, még sose történt velem ilyen. Szerintem a sok olvasható eset az óvszer helytelen használatából adódik (többször használják vagy nem légtelenítik a spermatasakot felhúzás előtt).
2011. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisköröm, nagyköröm, rosszul elhelyezett borotvapenge különböző testrészeken, túl heves szexuális érintkezés, például egy villanysütővel.
2011. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem egyszer történt ilyen. esemény utáni tablettával oldottuk meg a helyzetet.
2011. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

várom a továbbiakat:):)

2011. jan. 24. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan is amikor egyszerűen csak selejtes a gumi. Igaz, ritka, de megeshet.

Én olyat is hallottam már h jópofa gyerekek tűvel kiszurkálják a boltokban.

Egyébként még amiket már előttem is írtak: körömmel, foggal, vagy bármivel felsérthető, vagy helytelen használat. Ezeket el lehet kerülni egyszerűen.

2011. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melőtt elmennél venni, csak patikába menj, vagy olyan helyre, ahol el vannak zárva! Mi ezt szerencsére nem jártuk meg, de haverom mondta mikor Tescos biztonságis volt fent.. ugye mi dolga? Kamerát bámul. :) Na szóval.. a sok unatkozó idióta szereti szúrkodni.. -.- A heves szex valóban lehet probléma, az is, ha a végén került bele levegő.. buborék lesz, és amint betetted, az elszakad. :/ Hírtelen talán ennyi. :) De azt sem lehet tundi mennyire selejtes mikor megveszed.. :/ A dátumra érdemes odafigyelni. :DD És még annyi, h nézegessétek aktus közben, h épp maradt-e vagy kell másik. ;)
2011. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ha túl kicsi az óvszer - általában ha szűk a srácnak, szorítja

2. Ha a lány nem elég nedves, a száraz súrlódástól is elszakad.

3. a bordázott, pontozott (ribbed, dotted) óvszerek könnyebben szakadnak.

2011. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!