Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En szeretem de o lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En szeretem de o lehet, hogy nem szeret engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

en 5.-es vok es van sgy 7.-es fiu aki tetszik nekem de csak parszor beszelgettem vele es az is csak ilyen vot, hogy kerdezett tolem es en v mit valaszoltam. (azok a kerdesek csak egyszeru kis kerdesek voltak, semmi mas komolyabb)nem toom mit tegyek. mennyek egy szunetben oda hozza es mondjam meg az igazat? vagy talan irjam le egy papirra es valamelyik baratnomon keresztul postazzam el?

mi lenne helyes? kerlek valaszoljatok es adjatok tanacsot. elore is kosz.


2010. nov. 29. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a tudtára akarod adni, személyesen tedd. Semmiképpen se barátnőkön keresztül, abból szinte mindig megaláztatás van. Főleg ebben a korban az emberek többsége még nem tudja ezt komolyan venni, csak röhögnének rajtad, és elveszne a lehetőség, hogy összejöjj a sráccal.


Ez csak a ti kettőtök dolga.

2010. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tobb baratnomnek is elmondtam mar es ok nem rohogtek ki. sot fel is ajanlottakh atadjak neki az uzenetet. en olyan tipusu vok h nem erdekel ha v ki ilyen dolod miatt csufol. egy elozo iesmit az egesz osztaly tudott de endem nem erdekelt. az a gond h felek a szemebe nezni es igazat mondani neki.de ho jobban ismerne megtennem.
2010. nov. 29. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg azon a barátnődön keresztül.
2010. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
penteken lesz sulibuli. probalkozzak akkor?
2010. dec. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!