Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret és énis szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret és énis szeretem, de mégsem vagyok vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy srácot(19éves).Legjobb barátok lettünk,nem telik el úgy nap,hogy ne beszélnénk,mindent meg lehet vele beszélni.Egy ideje észrevettem,hogy többet szeretne tőllem,mint barátság.Pár napja megkérdezte,hogy járnék-e vele és én nemet montam.Nem valami jó pasi, és kívülről nem jön be,de belülről meg nagyonis.Szerintetek mit csináljak?Adjatok tanácsot légyszi! 15/L
2011. jan. 8. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
te is ugyanolyan utálni valo nö vagy mint a legtöbb.. mikéne mág neked szeret téged jo vele lenni mi kell még?
2011. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért?olyan rondamint a qvasimodo?Ki sem lehet menni vele az utcára?Úgy sem ő lesz a férjed.Kis hülye.Miért nem próbálod meg vele.Te talán matyóhímzés vagy?
2011. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mit csináljon, ha nem szerelmes.
2011. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy szerelmes, inkább ne menj bele a dologba, mert ha ő többet érez irántad barátságnál, akkor könnyen megbánthatod később. Hogy honnan veszem, hogy nem vagy szerelmes? Onnan, hogy azt gondolod, hogy nem olyan jó pasi, és emiatt gondolkodsz, hogy járj e vele. Ha szerelmes lennél, nem érdekelne a külseje, repesnél a boldogságtól, hogy ő is Veled akar lenni. Szerintem csak rosszul sülne el, ha így összejönnétek.

20L

2011. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!