Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha a párotok olvas a wc-n?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha a párotok olvas a wc-n?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nekem a pottyantóst kell használni miatta...főleg ilyen hidegben.
2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem engem nem zavar en is olvasok ott neha:) es aki azt irta buzolges a budosben nem igy van mert en lehuzom kozben vagy 3x:D
2010. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön újságtartó a wc-ben :p
2011. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 (L) Bella (L) válasza:

Az enyém nem olvas, de ül felette...:)

És igen, zavar. Múltkor is vendégünk volt, és másfél óráig trónolt. Nem értem miért kell a büdös kaki felett ülni még. Gondolkodni lehet egy illatgyerta mellett is:DDD

2011. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az aktuálisan olvasott könyvet is beviszi a párom, ha épp olyan dolga akad. ez csak akkor kellemetlen, amikor már sürgős elintézni valóm akadna :D
2011. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
felőlem akár netezhet is laptoppal :D (ha nem szaros a keze)
2011. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem két WC-nk van.
2011. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mivel én is olvasok a budin, természetesen nem zavar.
2011. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!