Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mit tegyek próbáltam elviselni de nem megy úgy érzem mintha a barátnőm lenne

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom nagyon jól kijövök vele meg minden de van egy fiu osztálytársam és amikor megjelenik körülöttünk és olyanokat csinál pl.odamegy a lány barátomhoz és még alig ismeri 2 hónapja megpuszilja melletem,és úgy csinál minthogyha a barátnője lenne és ez engem idegesít féltékeny leszek az mit jelenthet?

Például azt hogy szeretem?


2010. nov. 26. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Vagy kanos vagy.
2010. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16
2010. nov. 26. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100% hogy szereted...
2010. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is így kezdődött a mostani kapcsolatom kb. Én sem tudtam először egy ideig hogy szeretem őt. Hanem ugyanúgy jártam mint te, ha más fiú volt körülötte, akkor egyből féltékeny lettem. Ha itthon voltam hiányzott stb. Aztán elmondtam ezeket neki, és utána minden alakult magától! :) Hála isten most már 7 hónapja együtt vagyunk. (L)
2010. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a baratod, akkor nyugodtan beszelj neki errol. Lehet csak felsz, hogy elveszited mint baratod(csak tipp). Valoszinu, hogy szereted.

18 f/karpatalja

2010. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!