Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, lanyok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok! Szerintetek illik igy menni iskolaba?

Figyelt kérdés
Egy suliba jarunk a baratommal es le szeretnem nyogozni minden teren. Arra gondoltam h felveszek egy feher miniszoknyat feher csizmaval bolerolval meg egy szimpla felsovel. Ti mit gondoltok errol? Nem tul kihivo, illetve fiuk ti orulnetek ha baratnotok igy jelennemeg a suliba?
2010. nov. 26. 16:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

nem így kell lenyűgözni..ezzel mellé nyúlhatsz de nagyon mert lehet hogy nagyon tetszeni akarsz neki, de az ellenkező hatást éred el vele...inkább add önmagad és öltözz úgy az iskolában ahogy illik.

15 évesen egy szer csináltam hasonlót....de hidd el pár év múlva kiröhögöd magad. télen amúgy se szép a miniszoknya a fehér csizma meg egyenes gáz..

vegyél inkább egy vastag egyszerű pamutharisnyát meg egy nagyon meleg pulcsit ami most divat egy szép övvel :) vagy egy farmert egy szép felsővel..ne legyen kirívó...szerintem nem menő már bár nem tudom most mi a trendi a tizenéveseknél, de én 20 évesen nevetek ezen már :)

2010. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Az én barátom kiakadna, és azt mondaná, ilyen hidegben miért nem öltözök rendesen.
2010. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

szoknyát simán vehetsz fel suliba, de mivel hideg van, viseld vastag harisnyával, nehogy megfázz. Meg ne legyen olyan mini...

amúgy a ruha amit leírtál nekem nem tetszik, no de ez mindegy is, a barátodnak kell tetszened, nem nekem. fehér miniszoknya fehér csizmával neee... ha annyira nagyon szeretnéd hogy passzoljon a cuccod, akkor a cipőd és a táskád színét passzintsd. és ha esetleg fekete harisnyát veszel, akkor felejtsd el a fehér színt, mert hülyén fogsz kinézni. előttem már írtak le néhány jó tippet, fogadd meg, a kötött pulcsi övvel plusz szoknya harisnya csizma tényleg jól néz ki. de amúgy szerintem felesleges a suliba ennyire kiöltözni, inkább apróságokkal dobd fel a hétköznapi ruháid, vegyél fel egy nyakláncot, új fülbevalót, brosst... és randin öltözz ki a barátodnak nagyon. akkor úgy érzi hogy csak neki szól.

17/l

2010. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha a barátod, négyszemközt is lenyűgözheted nemcsak diszkós rucikkal, hanem fehérneművel is.
2010. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen friss a kapcsolat, korai ribisen öltözni a kedvéért.
2010. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

a fehér csizmát neeee..... fehér szoknya se épp őszre/télre való...sőt alapból a szoknya se...

mondtak már sok tippet..iskolába így inkább ne mert le k..váznak úgyis. szerintem is farmer vagy harisnya (vastag) hozzá valami meleg csini pulcsi övvel feldobva meg pár kiegészítővel (de ne legyen túl sok) fekete/szürke/barna csizmával.

akkor nyűgözd le ha kettesben vagytok....

ez az én véleményem: de a fehér csizmát azt ne csak suliba..de felejtsd el..nagyon nem jó. és szoknyát se hordj télen főleg fehéret...persze mindenkinek a saját dolga..de szerintem nem jó.

2010. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mindjárt bőrbikini pár hastáncos-ékszerrel...
2010. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hat azer kedves 16:53 hogy a hulye "valaszoddal" tudj kitunni a tobbiek kozul.....
2010. nov. 27. 18:56
 19/19 Janka&Janka válasza:
természetesen NEM
2010. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!