Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek számít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek számít az, hogy a fiú milyen iskolába jár és, hogy milyen az anyagi háttere?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 23:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nagyon is számít, hogy milyen iskolába jár. Mondjuk ha nagyon egymásra találnánk, akkor nyilván nem. De ezt elképzelhetetlennek tartom olyan sráccal, aki nagyon szar suliba jár...
2010. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Sőt ha sok pénze lenne lehet hogy kicsit zavarba is érezném magam. Főleg ha ő akarna meghívni valamire. Folyton azon pörögne az agyam hogy nehogy úgy tűnjön mintha csak a pénzét szeretném. A suliról meg csak annyit hogy attól még mert valaki gyenge suliba jár még nem biztos hogy nem értelmes. Lehet hogy csak lusta volt. Ha nem bunkó keménykedő verkedős az illető akkor nem érdekel a suilja :) csak ne keveredjen rossz társaságba:/ (drog meg ilyenek)
2010. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten leszarom.

Én sem vagyok gazdag, így inkább olyan férfit keresek magam mellé aki hasonló anyagi körülményekkel rendelkezik mint én. Ne legyen gazdag, legyen mindig kenyér az asztalon. Ennyi :)

2010. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Nekem számít :/
2010. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít egyik se.Inkább az a baj,hogy mi egy kicsivel jobb anyagi körülmények között élünk és nem szeretném,hogy előjöjjenek olyan helyzetek,hogy kellemetlenül érezze magát.
2010. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2010. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 nielindi ***** válasza:
az számit, h egy tahó, tuskó állat-e...
2010. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Őszintén, ez milyen kérdés. A srácok többsége olyan választ ad ami igaz. A lányok pedig írnak mindent. Tisztelet a kivételnek! Az, ha valaki rosszabb "kaliberű" iskolába jár nem azt jelenti, hogy hülye. Lehet azért van ott, mert ott tanítják azt ami érdekli.

Anyagi háttérről meg nem tehet senki. Lehet gazdag családba született, lehet nem. És akkor mi van? Ne a pénzért szeressétek azt akit szerettek.


18/F

2010. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
az anyagi háttér nem számít, de az iskola nagyon is fontos. a gimmnázium kecsegtetőbb, mint a legalacsonyabb szakmunkás osztály...
2010. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

az iskola nem számít. egy diplomás is lehet talajbunkó és egy szakmunkás is lehet értékes ember, aki kiváló a szakmájában.

anyagiak: ne nekem kelljen eltartanom, onnantól nem számít. meg ahogy még vki írta is előttem lehet zavarna is ha sokkal gazdagabb lenne, én sem akarnék olyannak tűnni kívülállók szemében sem h tuti csak a pénzéért vagyok vele, meg nem is szeretem ha mindig meg akarnak hívni mindenre.

2010. dec. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!