Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek számít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek számít az, hogy a fiú milyen iskolába jár és, hogy milyen az anyagi háttere?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 23:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nézzél szét a társkeresőkön. Azon lányok, akik kiseggeltek egy fősulit, nekik már kevés az érettségi. Tisztelet a kivételnek. Akik így gondolkoznak, azok annyira buták, hogy eszerint mérik az embert.
2010. dec. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Funktasztikus ***** válasza:
48%
legelsö nagyon kis elkényeztetett gazdag p*csa gratulálok anyucinak meg apucinak;)
2010. dec. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Funktasztikus ***** válasza:
48%
most öszintén mire veritek magatokat a gimnáziumotokkal ti szerencsétlen az érettségit baszzus mamár WC papirnak használhatod!
2010. dec. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hát elmondom hogy 10 éven belül egy asztalos vagy kőműves, üveges, hegesztő stb mester 3x annyit fog keresni mint bármélyk ügyvéd vagy más értelmiségi munka. Mert lehet hogy már minden 2. ember jogászaton meg közgázon tanul, de túl sok van már belőlük.
2010. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval értek egyet....ugyanezt akartam írni.


Úgy hogy egyetemre járok mondom: kifejezetten idegesít hogy Magyarországon sokan lenézik a szakmunkásokat, és sokszor olyan néz le egy kőművest pl, aki elmegy mondjuk a Kodolányi fősulira vmi hihetetlen sz@r szakra :) Na most én sokat dolgoztam kőművessel, és higyjétek el, egy jó szakember nagyon durván megkapja a pénzét...De mindenki azt hiszi hogy elvégez egy büfészakot és akkor egész életében irodában fog ülni és kapni a több százezret. Nézzetek már körül! Hány diplomás munkanélküli van? Nagyon sok, de ha te asztalos, villanyszerelő, vízvezetékszerelő, festő, kőműves, hegesztő, ács, vagy akármi vagy, biztos h találsz munkát!


Még egyszer mondom, ezt mind úgy mondom h én egyetemre járok...csak alapból olyan szakra ahol a diplomás ember semmit nem érne a szakmunkások nélkül, és ez így van fordítva is :) tudom tisztelni őket..

2010. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Funktasztikus ***** válasza:
erre akartam én is célozni...nem tom eggyesek mért vannak nagyra a diplomájukkal amivel manapság takaritonk nem vesznek fel..viszont a hegesztökböl meg ezekböl fogynak és igy persze hogy több pénzt fognak keresni csak hogy itthon maradjanak
2010. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem biztos az, hogy minden kőműves, ács, villanyszerelő, vízszerelő stb. kap munkát. Főleg a szakmájában. Azt meg határozottan cáfolom, hogy a keresetük megközelíti egy ügyvédét. Természetesen egy jólmenő kőműves vállalkozó, vagy ács, vagy autószerelő vállalkozó stb., aki ügyes és akinek van annyi esze, hogy menedzseljen egy vállalkozást (a sajátját természetesen), nos egy ilyen nyilván jól keres, és akár kereshet úgy is, mint egy ügyvéd, de a vállalkozást sikeresen üzemeltető kőmüves, ács, villanyszerelő, autószerelő stb. csak töredéske a többi kőművesnek, ácsnak, villanyszerelőnek, stb.
2010. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az is igaz természetesen, hogy nem minden jogot végzett személy lesz jólmenő ügyvéd.
2010. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Aki jó egyetemet végez és jó a munkájában, illetve szükség is van rá az nyilván sokkal jobban keres mint egy szakmunkás. De pl aki csak egy sz@r büfészakot végez el az kitörölheti a diplomájával, meg kb az 500000000dik tanár hiába diplomás soha nem fog úgy keresni mint egy jó szakmunkás..


De manapság mo-n a legtöbb fiatal inkább elmegy egy gyökér fősulira egy gyökér szakra ahelyett h 2-3 év alatt kitanuljon egy szakmát, csak mert lenézi a szakmunkásokat és menő azt mondani h fősulis/egyetemista....majd álláskeresésnél meg koppan..

2010. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek 13:19-cel. Csak a gond ott van, hogy aki szakmunkásképzőt végez, az is koppan az álláskeresésnél. Pontosan ezért próbálkoznak be az emberek mindenféle büfészakon, mert úgy érzik, hogy a felsőfokú képzések lebutított változatát ők is el tudják végezni, és ezáltal talán több lehetőségük adódik. Csak sajnos a képzettségük kevés lesz a munkaerő-piacon. A lebutított képzés is diplomát ad, de nem összehasonlítható egy komoly orvosképzéssel, mérnökképzéssel vagy közgazdász képzéssel. De erről nem is ők tehetnek, ez a rendszer hibája. Úgy az oktatási képzési rendszeré, mint a gazdasági rendszeré.
2010. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!