Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortuszon átesett nők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortuszon átesett nők! Mit tettetek volna, ha Mo-n tiltott lett volna az terhességmegszakítás?

Figyelt kérdés

A kérdés csak azért merült fel bennem, mert olvastam egy olyan cikket, miszerint szóba került az abortusz betiltása.

Én ezzel egyébként nem igazán értek egyet (több ok miatt sem), és valószínűleg nem is fog rá sor kerülni.

De érdekelne, hogy mit tettek volna a nehéz helyzetben lévő nők, ha tilos az abortusz.


2010. nov. 26. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú de nagy itt a csend.
2010. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy rendkívül érdekes kérdés, kár, hogy nem érkezik rá válasz... Kíváncsi lennék én is pedig.
2010. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nagyon összetett. Látjuk, hogy legális terhességmegszakítás mellett is sok csecsemő végzi szemetesben, kályhában, nem is folytatom. Annak ellenére, hogy több kórházban lehetőség van anonim "leadni" a babát állami gondozásba. Azt is tudjuk, hogy olyan országban ahol tilos, ott feketén, nem megfelelő körülmények között végzik veszélyeztetve az anya életét, illetve a későbbi szülés lehetőségét. Hogy mit tettek volna? Hmmm Nem szeretném tudni. Az abortusz elítélendő! De egy csecsemő zsákolása, majd szemetesbe dobása, elégetése talán rosszabb. Sajnos sok anya már a kihordást sem szeretné vállalni valamilyen oknál fogva, ezért az anonim inkubátorok sem jelentenek biztonságot a csöppségeknek. Az abortusz bizonyos esetekben hasznos...sajnos..
2010. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Annak ellenére, hogy több kórházban lehetőség van anonim "leadni" a babát állami gondozásba."


Meg vannak kihelyezett inkubátorok is, ugye. Csak úgy tudom, ha ilyen helyen egy csecsemőt találtak, akkor régebben a rendősrégnek hivatalból eljárást kellett indítania és nyomoznia. Nem tudja valaki, ez megváltozott már?

2010. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Részben köszönöm a válaszokat.

Viszont érintettek véleményére lennék kíváncsi. Tippelgetni én is tudok:)

De akinek tényleg abortusza volt vmi miatt, mit tett volna?

(Jó, nyilván azt senki nem fogja még egy anonim oldalon sem bevallani, hogy a kukába rakta volna a gyereket), de annyit, hogy elment volna külföldre és elvégeztette volna ott a beavatkozást, vagy megpróbált volna "házi praktikákat", esetleg MO-n keresett volna olyat, aki illegálisan is elvégzi, vagy megszülte volna és örökbe adta volna, esetleg megpróbálta volna felnevelni?

2010. nov. 26. 15:16
 6/8 Charon válasza:
93%
Én májusban szültem és augusztusban ismét terhes lettem. Megakartam tartani a babát de kiderült , hogy beteg. Ha nem lett volna engedélyezett a terhesség megszakítás, jövőre lett volna egy beteg gyerekem, ami miatt a gyermekem,a férjem és az egész családom élete tönkre ment volna.Megszültem volna a babát, de próbálkoztam volna házi praktikákkal is, hogy elvetéljek.
2010. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és sajnálom ami történt!:(
2010. dec. 2. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha betiltják az abortuszt a nők elmennek majd külföldre, vagy a rosszabb anyagi helyzetűek visszatérnek nagyanyáink libatollas, forróvizes módszereihez...
2011. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!