Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon van gyógyszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon van gyógyszeres terhességmegszakítás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 09:06
 1/9 anonim válasza:
Egyelőre nem legális, csak az esemény utáni tabletta.
2010. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs, sőt, hamarosan betiltják az abortuszt, úgy ahogy van.
2010. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van a 72 es a 96 oras tabletta.
2010. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

A 72 órás tabletta NEM szakítja meg a terhességet, NEM abortusztabletta!!

És úgy tudom nincsen. Vákuumos és kaparós módszer van.

Egyébként sem túl hatékony, jórészt nem lehet vele elkerülni a műtétet.


Azt pedig nem tudom, hogy 89%-os honnan vette, hogy be fogják tiltani az abortuszt.

Mert véleményem szerint ez igencsak nagy baromság, de szívesen fogadok vmilyen hivatalos linket erről, ha esetleg vitatkozni szeretne.

2010. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]



Nincs jelenleg. Kísérleti stádiumban van. A linken olvashatsz több infót.

2010. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, ezek a tervek:


[link]


[link]

2010. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Gulyás Gergely, az alkotmány-elõkészítõ eseti bizottság egyik fideszes alelnöke szerint ez egyelõre csak egy dogmatikai vita, amelybõl nem következik az abortusztörvény szigorítása. Ha ezt a jogot korlátlanul kiterjesztjük a magzatokra is, akkor nemhogy az abortusz, de a 72 órával az aktus után bevehetõ fogamzásgátló tabletta alkalmazása is tilos lenne. Ez pedig nyilvánvaló képtelenség - nyilatkozta. Ezt azonban, hangsúlyozta Gulyás Gergely, sem a Fidesz, sem a KDNP nem akarja. Hozzátette: õ ugyan a világ egyik legkegyetlenebb dolgának tartja az abortuszt, de ezt a véleményt nem emelné törvényi erõre."


Ezt most megmondom, hogy nem fogják bevezetni.

Szerinted mi lenne, hogy ha betiltanák?

Majd többen védekeznének? Hát nem.

Csak megszaporodnának az illegális abortuszok (mert ha egy nő nagyon nem akar gyereket, akkor inkább elmegy vmi henteshez, akinek lehet még orvosi diplomája sincs...), meg a kukába dobott gyerekek.

Én sem vagyok abortuszpárti, a megelőzést tartom fontosnak.

De attól még nem lehet betiltani.

2010. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__13357..


Ezt a kérdést én írtam ki, leírom benne részletesen, hogy mi a véleményem és hogy milyen aggályaim merültek fel, és hogy miért aggaszt, hogy egyáltalán felmerült ilyen ötlet.


Pontosan arról van szó, hogy aki egy kicsit is tud ésszerűen gondolkozni, tökéletesen tisztában van egy ilyen rendelkezés következményeivel (illegális abortuszok, csecsemőgyilkosságok, lelencek, stb.) ezért döbbent meg hogy egyáltalán felmerül egy ilyen ötlet.

2010. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam, hogy egyetértesz velem:)
2010. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!