Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel? :S

Figyelt kérdés
Ma egy hete,hogy megtörtént az,,első".Nyolcadika körül kellene megjönnie,de már tegnap megjött,két hétre,és pokoli erősen vérzek...Mindig viszonylag pontos,max három nap eltéréssel.Védekeztünk,de semmi nem száz százalék...Terhes lennék?:S(Azt olvastam,hogy sokaknak még a terhesség első hónapjaiban is ugyanúgy megjön)Normális,segítőkész válaszaitokat előre is köszönöm.
2010. nov. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az vagy, bár arra, hogy megjön az első pár hónapban, még ha terhes is az ember, láttam élő példát.:/

Szerintem vegyél tesztet úgy két hét múlva!

2010. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

soha sem biztos semmi.

most nem pont arra gondolok hogy terhes lennél.

írtad, ez volt az első. ilyenkor megváltozik 'ott bent' eléggé sok minden, valószínűleg ezért. meg lehet szimpla stressz. millió és egy oka lehet annak hogy hamarabb jött.

2010. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy terhes lennél, csak ez volt az első, ilyenkor összezavarodik a szervezeted kicsit. Te még csak "jobban" jártál, nekem egy hónapot késett az első után. Védekeztünk,de akkor is, nagyon megijedtem. Ne aggódj. Vagy, ha szeretnél biztosabbra menni, vegyél a dm-ben vagy rossmannban terhességi tesztet, nem drágák, 1000,- körül vannak, megcsinálod és minden rendben lesz, tuti :) Hány éves vagy amúgy?
2010. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...:)18 leszek most hétvégén.Nagyon meg vagyok ijedve,mert mostmár attól tartok,elvérzek,olyan erős...
2010. nov. 26. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
nem fogsz elvérezni. és boldog születésnapot :)
2010. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))Mostanára csillapodott már egy kicsit,remélem,igazatok lesz:)
2010. nov. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!