Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen cikis, nem cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cikis, nem cikis szextörténeteitek vannak?

Figyelt kérdés

Nem, nem fogom erre verni a farkam (mivel nincs is). Csak szimplán hajt a kíváncsiság, hogy ki min esett át, milyen izgalmas a szexuális élete stb.


L/18


2010. nov. 25. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én egyszer a vadasparkban tettem magamévá a b.nőmet. Találtunk egész hátul egy megdőlt fát, annak nekitámasztottam, és adtam neki hátulról. De inkább szemből szerette, szerencsémre! Megfordult, úgy is jó volt, mert eléggé meg volt dőlve a fa.

Egyszer csak, a leányzó feje fölött kicsit oldalra nézve látom, hogy jön egy gondozó a medvékhez.

Mondom a nőmnek, kicsit emelje fel az egyik lábát, vagy csússzon arrébb, mert így nekem nem jó.

Persze csak úgy akartam beállítani, hogy pont előttem, ill. mögötte legyen az állatgondozó, hogy véletlenül se lássák meg egymást.

A gondozó ne kukkolja a csajom, a csajomat meg amiről nem tud, az nem zavarja.

Igen ám, csakhogy emberünk egy igazi gátlástalan perzerz kukkoló volt, és halál lelki nyugalommal a medveke kifutó előtti korlátnak támaszkodva végignézte az akciót.

Elég messze volt tőlünk, el se akartam hinni, hogy kiszúrt minket, de mégis.

Ráadásul munkaidőben volt, tehát még fizettek is neki a kukkolásért!:)

Na gondoltam, ha így, akkor így!

Olyat adtam az asszonynak, hogy azt hittem, kidől a fa! Akkor már nyilván arra figyeltem, és nem is láttam mikor, de a figura eltűnt. Aztán mint ha mi sem történt volna, eljöttünk onnan.

A b.nőm eleinte kicsit gyanakodott, hogy elfelé jövet, 2-3 ott lézengő dolgozó miért pukkadozik a röhögéstől, de mikor kijöttünk, és megtapsoltak minket, már nem lehetett többé titokban tartani. Megfordultam, meghajoltam, és elsétáltam az egyre vörösebb szerelmemmel.:)

2010. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Én még videót is csináltam volna, mehetne a napiszarra:)
2010. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Hova tűnt a kommentem??
2010. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

örülök h valaki megjegyzi már, csak ezt is ki fogják szedni sajnos, én is a falnak megyek h egy vagon bejegyzést kiszednek csak úgy a szubjektív meglátoásai alapján, tiszta idegbaj

én is már többször megjegyeztem, de azt is kiszedték

2010. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonlo. Nálunk a tesco mögött van egy szép park bokrok fák stb.. mivel nem tudtunk semelyikünk lakására menni ott helyben csináltuk. nyáron. egy nyanya épp arra sétáltatta a kutyáját miért is ne. rögtön ki szurt. persze hogy nézte a müsort. ez még nem lenne ciki. hanem másnap mentem a tescoba és amig a cigit szivtam a bolt elött szerencsémre ott termett a nyanya is és azt mondta látott tegnap és nem bánná ha vele is elmennék xD huuu de gáz volt :D
2010. dec. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!