Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentet ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentet ez az érzés?

Figyelt kérdés
Mikor nincs velem hiányzik,azt szeretném ha itt lenne, de amikor együtt vagyunk nem élvezem cseppet sem,nem kívánom,semmit nem érzek. Se vele, se nélküle ez van bennem. Mit jelent? Érzett valaki már ilyent?
2010. nov. 25. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti h tovább kellene állnod.
2010. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bebycica ***** válasza:
Velem is volt már ilyen és elmodtam Neki hogy mit érzek és utánna minden együtt töltött percet emlékezetessé varázsolt. Utánna már soha többé nem akartam elengedni :)
2010. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor nem vagytok együtt, akkor álmodozol róla, hiányzik, kívánod stb. De ha meg együtt vagytok, akkor ez lehet, hogy nálad illúziórombolóként hat, hogy nem úgy viselkedik, vagy történik minden, ahogy azt te szeretnéd.Talán ez lehet.
2010. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi ideje vagytok együtt?mert ha pár hete... akkor jo lessz az csak meg kell ismerni egymást jobban:)én is igy voltam de már varázslatos az egész*.*
2010. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnöm is volt már így. Végülis sztem így van ez egy ruhával is vagy telefonnal... Meglátod, beleszeretsz, ábrándozol rola, mikor pedig megkapod, már nem is olyan "izgi" a dolog. De ha te igy vagy ezzel, hogy se vele, se nélküle, akkor nem is szereted igazán
2010. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!