Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez több mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon jóba lettünk nyár elejétől.Kicsit ittasan smároltunk..Aztán én idő mulva teljesen beleszerettem, és ezt elmondtam neki..És mondta hogy ő mást szeret..De ugyanolyan jóba lettünk.

De azóta már eltelt vagy 3 hónap, és már tudom hogy nem szereti azt a lányt.

Mi pedig egyre jobba vagyunk, legjobb barátok.És mindig elmondja nekem mennyire szeret mint barátot, meg mindent megtenne értem, ha én meghalnék akkor ő abba belehalna meg ilyenek...Meg nem akar elvesziteni...

Nekem olyan furcsa..Mert amikor volt köztünk az a dolog előtte azt mondta hogy bejövök neki meg ilyenek..

Úgy tudja hogy már nem szeretem.

De szinte naprol napra erősebb a kapcsolatunk.Életemben nem voltam még ennyire jóba senkivel.És szerintem ő sem.

Nos szerintetek tényleg csak mint nagyon jó barát, ugy szeret vagy esetleg több is már csak nem meri elmondani? Mit gondoltok erről? Köszönöm szépen a válaszokat előre is.Ja amugy meg megkérdezni nem szeretném.És nem egyszer volt már olyan mintha meg akart volna csókolni, csak nem vettem a lapot, de lehet hogy én gondoltam félre=S


2010. nov. 24. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes várni szerintem, mennyire mélyül el még időközben ez a kapcsolat köztetek. De amúgy legegyenesebb az lenne, ha megbeszélnéd vele. Persze tudom, ez nem könnyű...én az a fajta lány vagyok, aki úgy gondolja, létezik barátság fiú és lány között. De nem tudom, meddig barátság, és mitől nem az már- nekem a legjobb barátom egy srác, nagyon szeretem, de egyértelműen nem szerelemmel.

Lenne egy kérdésem: szokott-e ölelgetni, puszilgatni téged ez a srác? Vagy csak mondja, hogy szeret? Mert az azért nem mindegy, mennyire viselkedik tartózkodóan veled!

2010. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

persze hogy szokott ..amikor találkozunk 3 puszi és megölel, amikor elválunk ugyanigy..és ha együtt vagyunk akkor is gyakran ölelgetjük egymást meg puszilgatjuk..

nekem is szinte csak fiu barátaim vannak, és imádom őket de csak normális keretek között, ez a fiú mégis más..

1000%osan megbizik bennem, mindent megtenne értem ahogyan én is ő érte.van néhány lány haverja de közel sem viselkedik velük ugy ahogy velem.

mondja mindig milyen jó barátja vagyok.és hogy mennyire nagyon szeret, de hogy barátilag mindig utána teszi..

a tettei viszont másként jönnek le,ezért nem értem .

azért nem szeretném megkérdezni , mert nem akarom megint azt ami volt hogy esetleg elutasit.

ha akar valamit szerintem ugyis fog kezdeményezni..vagy már mivel azt hiszi nem szeretem nem mer...mert amugy 3 évvel fiatalabb tőlem.nekem nem számit ez a külömbség, szerintem nem vészes abszolut...

csak ezt nem értem tényleg hogy most több ez vagy csak én kombinálok.mert pl ha hétvégén elmegyünk bulizni és iszik valamennyit akkor percenként ölelget..de csak engem..és ha valaki más engem megölel, utána már jön oda rögtön hozzám hogy ő is..

szal nemtoom..

2010. nov. 25. 06:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok:) Na tehát, lehetséges, hogy ő úgy gondolja, hogy sok a korkülönbség, és ezért nem meri ezt a kapcsolatot továbbvinni. Mellesleg nekem is fiatalabb barátom volt, nem éreztem, hogy ez hátrány (2 év volt a különbség). Próbálj meg utalásokat tenni...ne úgy kérdezd, hogy ,,járunk?", hanem valahogy utalgass rá, hogy ,,ha ilyen barátom lenne, mint Te, de jó lenne..", nem tudom, ez nagyon bonyolult :S

Mindenesetre sok sikert kívánok Nektek. Meg kell próbálni, mielőtt késő lenne, vagy hasonlók. :)

2010. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké megteszem amit tudok köszönöm szépen a segitséget=)))
2010. nov. 26. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy segítettem, de szívesen :P
2010. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!