Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátom anyukája nagyon kedves volt ma és adott egy felsőt ami kicsit sem az én stílusom, mondta nekem adja mert rá kicsi,én megköszöntem elfogadtam,de kicsit sem tetszik mert nem az esetem és felsem fogom venni.

Jobb lett volna ha nem fogadom el??


18/L


2010. nov. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
jóltetted hogy elfogadtad. max majd hordod otthoni pólónak:)
2010. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pizsinek jó lesz.
2010. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy nem akartad megbántani nem baj ha nem hordod de lefogadtad és nem bántottad meg
2010. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben. Egy rózsaszín pólót kaptam tőle, ami egyáltalán nem tetszett.. De egyszer felvettem amikor hozzájuk mentem kerti grillezésre. Meg is dicsért, hogy milyen jól áll rajtam (pedig nem...:)
2010. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos én biztos nem veszem fel, olyan arany fekete színű, fekete csipkével háát eléggé nem az én izlésem :)
2010. nov. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!