Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsek az "anyósomnak"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek az "anyósomnak"?

Figyelt kérdés

Ma megyek a barátomékhoz 4hónapja vagyunk együtt.

Kedvelem a szüleit de mégse, mert sok borsot törtek az orrom alá.

Szóval megyek ma és hogy segítsek-e neki valamit?

Mondjuk félek hogy olyan dologra kérne meg ami nekem nem megy, mit tegyek akkor?

Légyszi adjatok tanácsot!!Egyébként nem egy konyha tündér a nő, meg elég piszkos is ahogy a fürdőszobáról látom.


18/L


2010. nov. 24. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

mit is kéne segítened? van valami konkrét dolg, amiért ma odamész?

én mindig azt szoktam csinálni, hogy ha ott vagyok pároméknál és mittomén látom, hogy az anyja éppen főz(elég ritka) vagy takarít(na az is), akkor megkérdezem tőle, hogy "segíthetek valamit?"

ebből látni fogja, hogy milyen kis tündér a "menye", hogy ő mindig segítni akar:)

egyébként mindig azért imádkozom, hogy ne kelljen segítenem semmit, elég nekem az én lakásomat tisztán tartani...de illedelmesnek kell lenni, mégis ő az "anyósom":)

2010. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na én is pont így vagyok vele, csak azért ilyen sokáig nem voltam még náluk, mármint az éjszakát kivéve,és hát azért beis szeretnék vágódni náluk, de azért mégis csak én sem szeretnék segíteni, mert akkor inkább itthon.:)vagyis lehet szemét vagyok de az a nő egyetlen egyszer kínált meg kajával annyit főz
2010. nov. 24. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

látom te is annyira oda-vissza vagy az anyós jelölttől, mint én:D

hát igen, bevágódni muszáj, ezért a legjobb énünket kell mutatni még akkor is, ha k...ra nincs kedve az embernek pl elmosogatni egy rakat tányért ebéd után..de hát ez van. egy anyósnak muszáj, hogy mutasd a segítőkészségedet, mert ha nem, akkor el leszel könyvelve. szóval kitartást neked is:)

2010. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nielindi ***** válasza:
4 honapja vagytok együtt, nem hiszem, h odaérsz és azzal kezdi, h na akkor takaritsd ki a házat. miért kérne meg ilyenre?!?!
2010. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!