Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak szeretőt?

Figyelt kérdés

Jelenleg van párom,de nem törődik velem,soha nincs itthon. Ki szeretnék lépni ebből a kapcsolatból,de ez egyenlőre lehetetlen(és most ne is menjünk bele ebbe). Hol keressek pasit?


25/N


2010. nov. 23. 23:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem chaten sikerült. Nem is kellett hozzá sok, hiszen ha megjelenik egy lány, aki szexpartnert keres, azonnal ugranak rá, csak győzz válogatni! Elég, ha kiírod, mit szeretnél, aztán a jelentkezőket megszűröd. Biztos találsz olyat, aki szimpatikus.

Gondolom, nem egyedi eset az enyém, hogy elsőre ketten is szompatikusak voltak. Egyikükkel együtt is voltunk egy ideig, és a mai napig jó barátságban vagyunk. Ő sem tudott kilépni a kapcsolatából, mivel a barátnője öngyilkosságot kísérelt meg, amikor előtte megtette. (mondjuk nem értem, hogy vannak ilyen emberek, hogy azt inkább eltűri, hogy megcsalja a másik - mert tudott róla -, de szakítani nem hajlandó, de talán nem is feladatom ezt megérteni).

2010. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%

Riszáld ki magad a legközelebbi sarokig és mindjárt találsz jelentkezőket!...


Előkapsz egy cigit és aki szimpatikus pasi, attól tüzet kérsz...

2010. nov. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kurv@,hogy a sarokra riszáljak. És nem is dohányzom.
2010. nov. 24. 09:21
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szerető és a szexpartner között van egy kis különbség. Előbbitől nem csak a szexet várod el, hanem azt is, hogy lehessen vele beszélhetni egy kicsit.

Bárhol is keresel, vállald fel a helyzeted, ne hazudj a szeretődnek. Azt se hazudd, hogy többet akarsz. Voltam már harmadik és mindig reménykedtem benne, hogy lehet belőle több is, miközben a lány tudta, hogy nem. Nem zárok ki semmilyen kapcsolatot, de most már az elején tisztázom, hogy ki mit szeretne.

Csak akkor kezdj bele, ha a kapcsolatodnak már biztosan vége lesz, mert elfelejteni nem lehet a félrelépést!

2010. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
100%-ig biztos,hogy vége! Nem akarok hazudni,a leendő szeretőnek,megkapja majd az esélyt,hogy eldöntse belevág egy ilyenbe vagy sem. És igen,pontosan arra van szükségem,hogy valakivel lehessen dumálni is,sőt leginkább arra vágyom,nem is a szex része mozgat annyira,de azt hiszem kedves utolsó,hogy Te megérted mit zagyválok! :)
2010. nov. 24. 14:12
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Én egy utolsó hozzászóló vagyok. :)

Ha szeretnél beszélgetni (is), írj egyet privátba, hátha...

2010. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 20:51-es! Hány éves vagy? :)
2010. nov. 24. 21:40
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Ment egy e-mail.
2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ment a válasz is!!!! :)
2010. nov. 25. 19:06
 20/20 anonim ***** válasza:
Sikerült?Nekem is eszembe jutott....szeretem a pasim, de soha nem fekszünk le, nem kívánja. Ő az első akivel együtt voltam és nagyon vágynék egy szenvedélyes viszonyra...persze nem tudom, félnék
2010. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!