Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak szeretőt?

Figyelt kérdés

Jelenleg van párom,de nem törődik velem,soha nincs itthon. Ki szeretnék lépni ebből a kapcsolatból,de ez egyenlőre lehetetlen(és most ne is menjünk bele ebbe). Hol keressek pasit?


25/N


2010. nov. 23. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

én szóba jöhetnék, mert egy félisten vagyok, de sajnos most eléggé le vagyok égve ahhoz hogy szeretőm legyen.

szóval a szexneked.hu-n. :)

2010. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

nem prostit keres szerintem.


bulikban szoktak ismerkedni az emberek.

2010. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább azt kéne helyre tenni magadban, hogy megéri-e neked ez a kettős élet?
2010. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szenthelyi Árpád válasza:
93%
Küldj egy képet aztán meglátom mit tehetek.
2010. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Veszteni valóm már nincs,szóval mindenképpen megéri azt hiszem!
2010. nov. 23. 23:18
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
húúú de sokan fognak ezért a kérdésért bántani....És engem de lefognak pontozni...Szóval a környezetedben nincs olyan aki tetszik?Esetleg a neten tudsz ismerkedni szerintem...chat és egyéb ismerkedős oldalak ott mindig akad olyan pasi aki csak azt akarja...
2010. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt gondolom,hogy ezért a kérdésért senki ne bántson,mert nem ismernek,nem tudnak rólam,és a helyzetemről semmit.

Szexpartner keresőkön attól tartok,hogy csak olyanok vannak,akik mindig is ezt csinálták.Ágyba be,ágyból ki,azért nem szeretnék akármilyen hímringyót összeszedni. :)

2010. nov. 23. 23:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen kétszínű játékok mindig utólag megbosszulják magukat...de ha már itt tartunk, netes társkeresők.Fizetősek, olykor nevetséges felhozatallal és még fizetős is majdnem mind.

Jó, ha tudod, nem fognak komolyan venni, amint meghallják, hogy van barátod, ha nem árulod el, akkor meg utólag lesznek bizarr dolgok, mikor kiderül...

2010. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
89%
Hasonló cipőben jártam... Nem feltétlenül kell beleugrani egy szextárskeresőbe... Első körben szerintem bőven jó, ha közösségi oldalakon próbálsz kommunikálni, pl. különböző chaten... Ott kialakulhatnak barátságok, szimpátiák, és lehet belőle több is! Én is így kezdtem, igaz az első így kialakult kapcsolatom 2 év után kudarcba fulladt, viszont a második kapcsolatomból már babánk is van. Az mondjuk csak hab a tortán, hogy egyébként szextárskeresőn ismerkedtünk meg... :)
2010. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran a sima társkereső oldalak is valójában szexpartner keresők, a 80%-uk csak "azt" akarja, a profiljukon összehordanak hetet havat, sokszor nem is a saját képüket teszik fel, lehet velük persze chatelni meg egyebeket, de a javarésze az első 5 perc után rákérez, hogy "Na, akkor szexelünk?"

Tisztelet a kivételnek.

2010. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!