Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem látom magam úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látom magam úgy mint mások engem?

Figyelt kérdés

mindig elkeseredek ha a tükörbe nézek, hogy hogy születhettem ilyennek.. am srác vagyok.. nagy az orrom

idióta mosolyom van, mindent utálok magamon egyszerűen hányok ... de mégis van pár szép lány akinek tetszettem

és nem értem hogy miért?!? mi a baj velem?


2010. nov. 22. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs önértékelésed.

Sokat sajnáltatod és utálod magad.

Én is ilyen voltam. Dagadt, görbeorrú kerekfejű, csak aztán elkezdtem sportolni és leadtam 22 kilót. Azóta isteni jó pasinak tartom magam, és szétrobbanok az egótól :P

És önbizalmam is van. (Enyhén szólva tűzásba viszek mindent)


Ha szeretnéd szeretni magad, és úgy látni magad, ahogy mások, akkor el kell fogadnod azt ami vagy, és javítani rajta (ajánlom az úszást).

2010. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi a bajod, hogy önbizalomhiányod van. A többi lány akiknek tetszettél, láttak benned valami érdekeset.
2010. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert volt egy lelki traumád... Dolgozd fel, ha kell kérj segítséget!
2010. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!