Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok bolond? . Nagyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok bolond? . Nagyon?

Figyelt kérdés
megismertem egy fiút neten, még nem találkoztunk, mert külföldi. nagyon szeretem őt, és ő is engem, ezt állítja legalábbis. nem tudunk írni mindennap, mert nem ér mindig rá, hihetek neki? vagyis hazudik-e az érzéseit illetően és ti mit csinálnátok az én helyzetemben? kimennétek hozzá? mikor?(egyébként nagyon vallásos) Köszi a válaszokat
2010. nov. 22. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
msn szerelem ez már nekem is sok baz.dmeg
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, mikor majd találkoztok és egy szót se tudtok szólni, mert kínos lesz a szituáció. Szerelem... persze.
2010. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem önmagában is egy kicsit "bolond" dolog... :-)

Ha van lehetőséged, és szereted a kalandokat (most nem elsősorban a szexre gondolok), akkor persze. Menj csak.

2010. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold at tobbszor is mielott belevagnal, a dolog ket oldalu vagy nagyon edes vagy nagyon keseru. Csak te tudod megeri e kockaztatni.
2010. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Idegen nyelven könnyű érzelmeket vallani. Én hiába tudok felső fokon angolul vagy közel annyira németül pofátlanul vallanék akárkinek akármit a NETEN érzelmek nélkül. Pláne mondjuk azért, mert nem tudnám kifejezni magam olyan mélyen, mint magyarul, mivel nem is lehet kb... Szóval én nem preferálom ezeket a külföldiekkel való ismerkedést.. Pláne nem a neten. És főleg nem mennék ki hozzá külföldre. Hajjaj annyi ilyet hallani. Aztán oda kint kiállítanak papírok nélkül az utcára. stb.stb.

Amúgy durva, hogy valakibe bele lehet szeretni ilyen könnyen látatlanul, közvetett módon ráadásul egy idegen nyelven. Ej ej

2010. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,főleg Helmetnek, és tiszteletben tartom mindenki véleményét,fordított esetben én is úgy vélekednék, mint egyesek.
2010. nov. 22. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!