Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy harrypotter mániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy harrypotter mániás vagyok vagy csak bolond? Többit lent!

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben megint folyton csak Emma Watsonon jár az eszem és ha rágondolok...akkor mindentől elmegy a kedvem és folyton egyedül akarok lenni ez a korommal jár vagy csak túl sok HP-t nézek?

Válaszokat előre is kösz!


2011. aug. 5. 13:02
 1/8 MedveLámaEmber ***** válasza:
100%

Azt így kor nélkül nem lehet megállapítani hogy a koroddal jár-e.

Emma Wattson pedig veszett jól néz ki és mivel angol ezért ez még kimagaslóbb teljesítmény, úgyhogy az nem vészes hogy róla fantáziálsz. Az hogy egyedül akarsz lenni az pedig azért van, mert amikor eszedbe jut mindig ott motoszkál a tudatalattidban hogy sosem lesz a tiéd, de bezzeg az antitisztálkodó egy alsógatyát hetekig hordó angol krapekok vígan tologathatják.

Legalábbis szerintem.

2011. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok!
2011. aug. 6. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
a barátom is "belevolt zúgva..":D ez van..:D gyerekes dolog 22évesen már csak nevet rajta..:))
2011. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!


Szeretnék elmesélni neked egy történetet (megtörtént nem csak kitaláltam:) )!


Tehát 2 évvel ezelőtt Nyáron a családommal Manchesterbe utaztunk mert ott élnek a kereszt szüleim!

A városba járkáltunk amikor eszünkbe jutott,hogy az Old Trafford stadion is itt lesz valahol hát elmentünk megnéztük (baxott nagy volt és szép is)!

Mikor jöttünk visszafelé kb 2 sarokra a stadiontól láttuk,hogy ott ül egy Emma Watson kinézetű csajszika ekkora a tesómmal közelebb mentünk,hogy meglessük ő-e az!Amugy 21 éves vagyok tesóm 14!

Tehát mikor a közelébe értünk hát téll ő volt az (smink nélkül) és valami fószerral ölelkeztek meg csókolgatták egymást hát gondoltam oda megyünk azt kérünk egy autogrammot!Mikor kb 1,5 méterre voltunk és ráköszöntünk és ránknézett gondoltam magamba mi az isten (nem mondom,hogy csúnya volt,de nem volt olyan szép,mint sminkel;az arca full szeplős és van vagy 3-4 anyajegy az arcán)!


Szóval ezzel azt akarom mondani,hogy nem szép smink nélkül!Nem ismered és sminkel azt hiszed szép akkor smink nélkül is de hidd el nekem tévedsz!

2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háth.. ha télleg igaz a storyd akkor nem is tom...!

Télleg csúnya volt?

És az a "fószer vele biztos a pasija volt" :( !

2011. aug. 6. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ugye nem gondolod hogy egy milliomos külföldi csaj majd pont egy 16 éves magyarországi segélyből élő gyerekkel jön össze?
2011. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Lehetsz a Facebookon MODELL... de az utcán nincs photoshop"
2011. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy oszt.társam meg Rihannaba volt beleesve. De már betegesen. kinövöd, ne aggódj.
2011. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!