Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fodrász perverz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fodrász perverz?

Figyelt kérdés

mikor 8 éves voltam egy kövér disznó azzal jött hogy ha nem alég a pénzem majd fizetek természetbe s elkezdett gusztustalan dolgogkról beszélni.


Most amikor voltam meg az mondja: "Úgy borzosan jó mint a pin@n a szőr"


15/f


2010. nov. 22. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, hanem te vagy nyámnyila. Na jó az első tényleg kemény, de a második csak viccelődni akart (más kérdés h nem vicces) de ettől nem lesz perverz...
2010. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:D de hát pin*n a szőr nem jó bozontosan .
2010. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak azért mert valaki téged zaklatott, attól minden más fodrász is perverz. Idióta vagy.
2010. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces XDDDD
2010. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, én 7 éve nem voltam fodrásznál... xD most le hurroghat mindenki, hogy lány létemre ilyen "hanyag" vagyok de számomra a jelenlegi sörényem tökéletes xD

amúgy meg ha a fodrászod nő, fix hogy ugrat, ha férfi... na az már neccesebb, mert azok általában melegek, NEM MIND de jó néhányan azok, szóval elkezdhetsz félni xD

2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A "természetbe" fizetés lehet, hogy az üzlet kitakarítására vonatkozott? Mik, voltak a gusztustalan dolgok? ( Olyan megfogalmazást használsz, ami semmi konkrétet nem jelent, mindenki azt ért alatta amit akar.) Mindezek alapján még az sem biztos, hogy ez az egy fodrász perverz, nemhogy az összes!
2010. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a 2. al viccdelődtem de az első...
2010. nov. 22. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
14:52 Attól, hogy meleg valaki, még nem lesz perverz. A kérdező által említett fodrász valsz egy pedofil állat volt, ilyen van heteróban is, de a meleg férfiak általában nem azzal töltik a napjaikat, hogy ártatlan kamaszfiúkat cserkésznek be (ahogy a heteró férfiak sem mind tizenéves kislányokat hajkurásznak). A második fodrász meg valsz csak vicceskedni akart, de megértem a kérdezőt, hogy a korábbi rossz tapasztalata miatt egyből valami perverznek hitte az illetőt.
2010. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy 20 felett nem sokkal is anyámmal nyíratom a hajamat.
2010. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már voltam jó pár fodrásznál de egyik se volt perverz. Igaz, eddig mindegyik olyan volt akinek férje van.

20F

2010. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!