Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, eddig volt egy barátom (kb. fél évig), meg egy 5 napos "kapcsolatom", mindkettő jópár éve. Nem vagyok egy kezdeményező típus, meg átlag alatti a kinézetem is (kövér vagyok). Úgy gondolom, hogy ilyen idős koromra több tapasztalatomnak kéne lenni, hogy egyáltalán esélyem legyen bármiféle normálisabb párkapcsolatra, tehát igazából már kb. semmi esélyem. Nem tudom, ezt jól gondolom-e?
2010. nov. 22. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó Hsz-nak: miért csak az 50éveseknél????Azért mert kövér???És???Hány tinit látni akik már most vannak 80kg-k vagy több és egy kis "gizda"(alkatilag) a pasijuk meg még sorolhatnám!

Kérdező:ne hallgass rá.Gondolkodj pozitívan,legyen önbizalmad és menj sokat bulizni....pasikra fel!!:)

2010. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!