Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, eddig volt egy barátom (kb. fél évig), meg egy 5 napos "kapcsolatom", mindkettő jópár éve. Nem vagyok egy kezdeményező típus, meg átlag alatti a kinézetem is (kövér vagyok). Úgy gondolom, hogy ilyen idős koromra több tapasztalatomnak kéne lenni, hogy egyáltalán esélyem legyen bármiféle normálisabb párkapcsolatra, tehát igazából már kb. semmi esélyem. Nem tudom, ezt jól gondolom-e?
2010. nov. 22. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod!!!!Butaság!!Az hogy valaki nem "topmodell"alkat (én sem vagyok az bár átlagos testalkatom van,de teszem hozzá voltam 80kg is,még 2éve) nem azt jelenti hogy boldogtalanságra van ítélve!Járj el szórakozni,ismerkedni és hidd el eljön az igazi!Az meg hogy több tapasztalatodnak kéne lenni sztem nem feltétlenül igaz.....légy kezdeményező és sose add fel ha egy nem sikerül fel a fejjel!:)
2010. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy esélytelen! Nekünk pasiknak nemcsak a külső számít.
2010. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Legrosszabb esetben egy szintén kövér férfival jössz össze.

Szerintem.

De az is csak akkor, ha belül szép vagy.

2010. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

10:49es vagyok

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez csak az én véleményem.

Abszolút nem biztos, hogy így lesz.

Persze pozitívan értve.

2010. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel, az élet olyan kiszámíthatatlan, és még mindig sok esélyed van, hogy találj valakit, bár megértelek, mert hasonlóan érzek, nem vagy egyedül, de tényleg ne add fel!!! Az meg nem jelent semmit, hogy milyen tapasztalt, vagy épp tapasztalatlan vagy, ha szeretni fog, akkor nem fogja érdekelni.
2010. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
menj el minden buliba szorakozni csak lesz egy pasi akinek kelessz ,,,
2010. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
esetleg lefogyni? hmmm?
2010. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha sugárzol az életerőtöl és vidám vagy a nap minden percében akkor hidd el nem egy olyan pasi fog odamenni hozzád aki a farkával gondolkodik ;)
2010. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hmm. Őszintén meglepődtem, hogy milyen pozitívan álltok a dologhoz. Akkor tényleg csak én vagyok ennyire pesszimista? Annyira bénának érzem magam a kapcsolati és ismerkedési dolgokban és ezért gondoltam/gondolom úgy, hogy nagyon le vagyok maradva, ezeket tinédzser korában tanulja meg mindenki, ilyenkor már késő "szocializálódni". Továbbra is bizonytalan vagyok ebben, de azért tényleg meglepőek és biztatóak az optimista válaszok, mindenkinek köszönöm az eddigieket.
2010. nov. 22. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád, ha nem vagy túl szép és elég kövérkés is akkor az idősebb korosztályban keresgélj, az olyan 50 éveseknél.
2010. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!