Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Már lépett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Már lépett volna, ha akart volna valamit?

Figyelt kérdés

Mikor találkozunk, mindig nézzük egymást, de sosem beszélünk. Az egész nézést ő kezdte. Én nem fogom leszólítani, de ő se tesz semmit, annak érdekében, hogy megismerjük egymást. Egyszer már beégettem magam egy másik fiú előtt, most nem fogom. Fészen ismerősöm, ahol elég sok lánnyal beszélget. Ha akarna valamit már lépett volna?

Ha meg nem akar semmit, miért néz?:D

Annyira csúnya csak nem vagyok...

15/L


2010. nov. 21. 19:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

De nehéz eset vagy te , te lány...:D Semmi nem jó???


9. Végül: vagy odamész és te beszélsz vele és megtudod hogy mi is van, vagy hagyod a fr@ncba az egészet, de akkor nem lesz semmi mert ő tuti nem fog lépni.

2010. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
10. választok egy másik fiút?:D:D:D De közben ezt nézzem?:D
2010. nov. 21. 19:59
 13/23 anonim ***** válasza:

Tádáááám Igen!


10. Lehet, hogy mást kéne keresned, de ennek a szerencsétlennek meg a tudtára kéne adnod, hogy bocsi de bilibe lóg a kezed....

11. - extra pont: Van humorod, szóval lehet, hogy egy picivel éretteb pasit kéne találnod aki nem csak bámul...

2010. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Okés...:D Szóval ne nézzem és keressek másikat?:D

Értem...van egy másik jelölt, de neki is van egy bibije...vagy kettő: éretlen és nagyon csajozós...

Wááá nekem senki nem jó! :D

12. Valamelyik válaszolóval összejövök *-*

2010. nov. 21. 20:12
 15/23 anonim ***** válasza:

12. Lehet, hogy túl fiatal vagy hozzám, és pedofilnak néznének, úgyhogy ez törölve!

13. De az is lehet, hogy túl sokat mosolyogsz rájuk mert ahogy észrevettem , van humorod, és ők lehet azt hiszik, hogy az a sok mosoly az már kinevetés....

14. Felnevellek

2010. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14. oké :D mikor és hol kezdjük?:D

15. és az baj, ha szeretek mosolyogni?

2010. nov. 21. 20:18
 17/23 anonim ***** válasza:

15. Egyáltalán nem baj, csak a veled egykorú srácok még éretlenek drága...sok mindent félreértenek.


holnap reggel 8kor kezdődik a kiképzés....

2010. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ezt a sulira érted?:D Na ne márrrrr, azt hittem komoly :S
2010. nov. 21. 20:22
 19/23 anonim ***** válasza:

Nézd ha szeretnél bővebben erröl a témáról beszélni akkor beszéljünk msn-en.

Küldj privátot ha akarsz. De csak holnap leszek....

2010. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy te nem akarod, szóval hagyjuk ;) Azért köszi a válaszokat!
2010. nov. 21. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!