Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Már lépett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Már lépett volna, ha akart volna valamit?

Figyelt kérdés

Mikor találkozunk, mindig nézzük egymást, de sosem beszélünk. Az egész nézést ő kezdte. Én nem fogom leszólítani, de ő se tesz semmit, annak érdekében, hogy megismerjük egymást. Egyszer már beégettem magam egy másik fiú előtt, most nem fogom. Fészen ismerősöm, ahol elég sok lánnyal beszélget. Ha akarna valamit már lépett volna?

Ha meg nem akar semmit, miért néz?:D

Annyira csúnya csak nem vagyok...

15/L


2010. nov. 21. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

rád vár.

DE ne szólítsd le még véletlen se.

Azzal csak erősíted benne az érzést, hogy milyen jól néz ki, meg hogy őt szedik fel a csajok.

NE érezted ezt vele semmiképp.

2010. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Rám vár?:D
2010. nov. 21. 19:35
 3/23 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy félős

2. Lehet, hogy nem is tetszel neki

3. Lehet, hogy csak meg akarna d@gni és semmi több

4. Lehet, hogy valójában bu*i

5. Lehet, hogy van barátnője

6. Lehet , hogy nem is ember hanem ufo

2010. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
lehet :D
2010. nov. 21. 19:37
 5/23 anonim ***** válasza:
7. Lehet, hogy tényleg tetszel neki de ő nyuszi, és ha te tényleg akarsz tőle valamit akkor lehet, hogy neked kéne lépned.
2010. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
7. ezt egyszer egy másik fiúval megtettem és buktam, most megint nem fogom..:D
2010. nov. 21. 19:41
 7/23 anonim ***** válasza:
Ne szólítsd le te. Az megalázó, ráadásul ahogyan az első válaszoló írta, csak növelnéd vele az önbizalmát. Egyébként meg az ilyen fiúk a szemembe nem érnek semmit, ha egyáltalán tetszel neki. Legyen tökös gyerek és menjen oda, ha bejössz neki. De mivel nem teszi, nem tudni, hogy azért nem mert fél, vagy mert nem is tetszel neki, szerintem felejtős.
2010. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8. Lehet, hogy oda kéne menned azt mondva, hogy ha akarsz valamit tőlem akkor szólalj meg most, ha nem akarsz semmit akkor meg NE bámulj!!
2010. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Utolsó ez jó:DXD
2010. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az gáz lenne :D
2010. nov. 21. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!