Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiről úgy éreztétek ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bóna Barbara kérdése:

Akiről úgy éreztétek ő az igazi, és álmodtatok róla, beteljesült?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy fiú, akiről már első találkozásra éreztem, hogy nem közömbös nekem. Mondhatnám úgy, hogy ránéztem és tudtam, hogy ő ezentúl részt fog venni az életemben. Így is lett...

Egy csomó lány rajong érte, szószerint rámásznak, de ő nem viszonozza nekik. Én inkább ez a csendes típus vagyok, de mióta együtt töltöttünk egy délutánt, azóta úgy érzem, hogy vonzódik hozzám. Apró jelekből következtetek erre. Ahogy rám néz, zavarban van, és érzem hogy szeret a közelemben lenni.

Volt már nálunk is, mert közös a hobbink, és emiatt csodál engem. DE... amikor közösségben találkozunk, valahogy baromi nagy távolságot érzek... érzem ahogy a lányok közelednek felé, mindenkit megszégyenítő eszközökkel.

Szerintetek tegyem meg én az első lépést?

És úgy érzem ő az igazi nekem... nektek volt már ilyen megérzésetek? És bejött?


2010. nov. 19. 22:46
 1/3 BlueBull válasza:
nekem volt:D lépj te szerintem:D
2010. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétszer is. Az első csak rövid távon jött be, a másik hosszú távon is.

Tedd meg te az első lépést, persze ne túl rámenősen, nehogy elijeszd, és rögtön kiderül, hogy kölcsönös-e az érzés. Vesztenivalód nincs, ha nem vonzódik hozzád, akkor úgyis mindegy, ha meg igen, akkor csak nyerhetsz vele.

2010. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy gimi első óta tetszett egy srác... akkor bepróbálkoztam nála, de nem jött össze. Tavaly láttam a meccsein is... majd elolvadtam, de tudtam, hogy elérhetetlen. A 4 éve történtek óta mindketten egyetemre mentünk, és csak most figyelt fel rám, nem tudom, minek köszönhető. :) Teljesen odavan értem, én meg csak csodálkozom, igazából egy gyerekkori álmomat váltja valóra. :) Minél jobban megismerem, annál inkább hiszem, hogy nem volt véletlen, hogy 4 éven keresztül annyira tetszett és oka van annak, hogy csak most sikerült vele... Ő az egyetlen, akinek meg tudom adni magam, akinél nem félek, hogy fájdalmat fog okozni, egyszerűen tökéletes. :) De ettől még nem biztos, hogy ő az igazi... azért az kicsit erős kijelentés néhány találkozás után. Ha együtt kell lennetek, úgyis együtt fogtok lenni, ne aggódj. :) De azért ennyitől még nem az igazi valaki.
2010. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!