Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok! Ti mit tennétek, ha az egyik diákotok szerelmet vallana nektek? 35/F

Figyelt kérdés
Ma az egyik diákom szerelmet allot nekem, én meg zavaromba nem tudtam neki mit felelni. Okos lány, majd hogy bem a jedvenc tanulóm, verseket ír, meg ilyenek, szóval nem hülye ahoz képest, hogy szakközepes. Most erre mit kellet volna felelnem? 16 éves, ha 15 évvel fiatalabb lenne összejönnék vele, de így, ráadásul a tanítványom...
2010. nov. 19. 19:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is átgondoltam párszor, hogy hibáztam mikor nem vágtam rá egyből, hogy köztünk nem lehet semmi. Ezt a hibámat azonnal orvosolnom kellet volna. Már rég megbántam habozásomat.
2010. nov. 19. 20:56
 22/30 yuda ***** válasza:
83%
Embereeeek! Térjetek már észhez! Ez kamu kérdés,-egy felnőtt ember nem így ír,nem így fejezi ki magát--sajnálom aki beugrott. :)
2010. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
lol mekkora kamu....
2010. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Biztosan magától is rájöhetett, mit válaszolhatnál neki.
2010. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
kammuu kérdés.
2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

szüleinek nehogy megmond... szépen beszéld meg vele négyszemközt, és mond meg neki hogy nem akarod kockáztatni a tanári pályádat...


én amúgy meghúznám ha jól néz ki :D

2010. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
anyám ekkora kamut.... istenem ez nem igaz aki válaszolt az jól belehalyolt a pofonba!! egy tanár nem fog itt segítséget kérni sík hülyéktől inkébb egy munkatársástól!!!! ráadásul magyar szakos!!!! a magyarosok ( más elnézést) de annyira beképzeltek hogy ők milyen jól írnak magyarul hogy még véletlen sem vétenek ilyen hibákat ...........pffff gáz
2010. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

Lol, büszke lehetsz magadra haver, fent van a kérdésed FuckYeahGYIK-on, lehet örülni. *ováció, taps*


Amúgy nekem már beindult a fantáziám :D Legyen ez egy ilyen tiltott szerelem. Vagy halogasd a dolgot amíg le nem érettségizik és ott nem hagyja az iskolát, és utánna járhattok. Nem egy ismerősöm van, aki így jött össze a párjával. (Konkrétan kettő, az egyik még csak pár hónapja, a másik meg össze is házasodott a tanárjával, bár ezekben a tanár fiatalabb volt. Akik pedig összeházasodtak, azok az iskola elvégzése után 2-3 évvel találkoztak újra, úgy jöttek össze.)

2010. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kamu!!!!!
2010. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
kérdező történt azota valami.beszéltél a lányal?
2011. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!