Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok! Ti mit tennétek, ha az egyik diákotok szerelmet vallana nektek? 35/F

Figyelt kérdés
Ma az egyik diákom szerelmet allot nekem, én meg zavaromba nem tudtam neki mit felelni. Okos lány, majd hogy bem a jedvenc tanulóm, verseket ír, meg ilyenek, szóval nem hülye ahoz képest, hogy szakközepes. Most erre mit kellet volna felelnem? 16 éves, ha 15 évvel fiatalabb lenne összejönnék vele, de így, ráadásul a tanítványom...
2010. nov. 19. 19:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%
Szeretném megkérdezni hogy Ön matek tanár mert kéne engem korrepetálni.
2010. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Magyar-Történelem, sajnálom, de a matematikában nem

tudok a segítségedre lenni

2010. nov. 19. 20:09
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
(Ez vicc?) Ön tanár létére elég hanyagul gépel, ha Ön tanár, akkor tudnia kellene a helyes választ, azt, hogy Ön és a tanítványa között nem lehet semmi. Az egy dolog, hogy vonzódik hozzá, hiszen fiatal, de ez csak ösztön. Sajnos (leendő tanárként írom) úgy látszik, hogy a tanárképzéshez tartozó pszichológiai vagy épp erkölcsi képzés valahol a béka s**** alatt van - már bocsánat. De ezt a kérdés, nem kérdés, fel sem lett volna szabad merülnie, hogy mint tanár lehet-e kapcsolata egy tanítványával. Ő még fiatal és a fiataloknál bizony előfordul, hogy akár tanárokhoz is vonzódni kezdenek, majd kinövi, minden esetre nem kellene megaláznia senki előtt a tanítványát, amíg nem kezdi Önt zaklatni, addig nincs nagy baj. Szépen mondja el neki az okokat, hogy mi miatt nem lehet Önök között semmi. Akkor sem lehetne, ha a lány már 18 éves lenne, én így gondolom, vagy pedig hagyja ott a tanári hivatást. Valamint én is szakközépbe jártam, szóval talán több esélyt kellene adni a hülyéknek, és a tanagyagban segíteni őket, nem a szexuális életüket egyengetni... Szerintem Ön azt várja tőlünk, hogy azt feleljük, hogy létesítsen vele kapcsolatot, és így a "mi" felelősségünk lesz, hisz mennyire természetes, ha ennyi "idegen" ezt mondja. Okos, verseket ír, és a kedvenc tanulója? (Ez lenne a sikeres párkapcsolatok titka?)
2010. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is ő a lány és teszteli :) De ha nem, hát akkor sajnálom, de tudod az hogy okos egy dolog, ettől még nem lesz valaki szerethető.
2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egy pillanatig nem gondoltam, hogy kapcsolatot kellene létesítenem vele! Éppen azt írtam le hogy semmiképpen nem lehet, mert a tanítványom. A kérdésem arra irányult, hogy, hogyan mondjam meg neki finoman, hogy ne érezze magát kínosan.
2010. nov. 19. 20:18
 16/30 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinnem a csaj 2-3-4 esetleg több körre is:D
2010. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
A gépelési hibákért pedig elnézést kérek mindenkitől, de telefonról írtam és nem olvastam át. Sajnálom.
2010. nov. 19. 20:23
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk mar, nincs a foldon olyan magyar tanar, aki a tenyleget, tellegnek irja. Ha telefonnal ir, akkor sem vet ilyen hibat. Ez rohejes. Magyar szakos vagyok...
2010. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
figyu. én nem foglak magázni, mert ez a net. élőben magázlak. ok? na igen tudom ez sz*r kezdés meg tanulatlan meg stb... valamelyik közös órátok végén szólj neki, hogy keressen meg téged tanítás után. de csak ketten legyetek. mondjuk iskolaudvar. vagy Lány WC vagy amit ki tudsz találni. vázold fel neki a helyzetet, hogy nagyon okosnak tartod, és aktív órán, meg amit még kell mondani, azt mind elmondod. na most jön a bizonyos DE. el kell mondanod neki, hogy köztetek csak és kizárólag tanár-diák viszony lehet. semmi több. nincs kiskapu. iskolán kívüli barátság sem, mert akkor elkezd reménykedni. le kell fektetned előtte a szabályokat és határokat, amiket nem léphet át. valami módon magad alá kell vonnod a hierarchiában. és a többi diákkal egyenlőként kell kezelned. nem, nem hívjuk ki felelni szivatásból. olyan 2 hét múlva feleltesd legközelebb. de el kell fogadnia, hogy csak és kizárólag tanár-diák kapcsolat lehet és van kettőtök között.
2010. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én azért feltételezem, hogy Ön valamilyen szinten belegondolt a kapcsolatba, hisz ezt írja, hogy ha fiatalabb lenne, akkor járna vele (így eléggé félreérthető), és azt is leírta: "de így, ráadásul a tanítványom", és nem tudott mit felelni, a hirtelen zavarbaesést követhette, viszont rögtön utána nemet mondhatott volna. Ha Ön tényleg tanár, akkor gondoljon már bele, hogy most talán még reménykedik is a lány, csak azért, mert Ön nem cselekedett felelősségteljesen. Én is zavarba jönnék, de megmondanám neki határozottan (nem megalázva), hogy nem lehet egy tanár és tanítványa között kapcsolat, és ne mentegetőzzön, és ne kezdje el dícsérni, hogy okos, és ha nem lenne korkülönbség akkor mi történne és azt se mondja, hogy ő jobbat érdemel, meg ilyen ostobaságokat, mert akkor csak újabb reményt fog kelteni benne. Viszont azt (szerintem) meg kell magyaráznia, hogy elsőre miért nem tudta a helyes választ, Ön saját magát is igen kellemetlen helyzetbe hozta, nem csak ezt a szegény lányt.
2010. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!