Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok! Ti mit tennétek, ha az egyik diákotok szerelmet vallana nektek? 35/F

Figyelt kérdés
Ma az egyik diákom szerelmet allot nekem, én meg zavaromba nem tudtam neki mit felelni. Okos lány, majd hogy bem a jedvenc tanulóm, verseket ír, meg ilyenek, szóval nem hülye ahoz képest, hogy szakközepes. Most erre mit kellet volna felelnem? 16 éves, ha 15 évvel fiatalabb lenne összejönnék vele, de így, ráadásul a tanítványom...
2010. nov. 19. 19:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Ki lenne 15 évvel fiatalabb? O.o
2010. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%

Behívnám a szertátba és korrepetálnám egy kicsit


Dr. Traktor

2010. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Látom még mindig bele vagy zavarodva, elég érdekes hibák voltak ebben a pár mondatban. Igaz én nem vagyok tanár, de én megmondanám neki az igazat: vagy azt, hogy ő egy okos lány, de nagy a korkülönbség és eleve egy akadály az, hogy ő a tanítványod. Vagy a munkádat feladva (persze valószínű hogy ez a választás, mert ez max akkor, ha te is szerelmes lennél)összejöhetnétek. Ha komoly lenne ez az egész. Nem tudom mit akarsz tenni, de remélem tudtam segíteni
2010. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
idősebb, bocs elírtam
2010. nov. 19. 19:52
 5/30 anonim ***** válasza:
*valószínű hogy nem ez a választás. (nekem is sikerült elírni :))
2010. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kollega!


Értesítse a szülőket mihamarabb! Súlyos következményei lehetnek ezen dolognak. A szülőket kérem tájékoztassa a pszichológusi kezelés lehetőségeiről.


Tisztelettel: R. András Igazgató

2010. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Tanár Úr!Szerintem te 16 éves diáklány vagy, és most teszteled az ötleted:-D Egy tanár kolléga akkor sem ír így, ha ideges és siet.
2010. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tett olyan rosszat, hogy a szüleit értesítsd. Szegény lány nem elég, hogy szerelmes a tanárába még ki tudja mit kap otthon érte. Inkább beszélgess el vele, és add a tudtára, hogy te nem szereted és nem szeretnél a tanítványoddal járni. Ha okos lány felfogja. Én már hallottam olyat, hogy érettségi után a tanár elvette feleségül a tanítványát és 3 gyerekük született, de ott kisebb volt a korkülönbség. :)
2010. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Öszintén szólva a pszichológushoz küldést kicsit erősnek tartom, nem akarom szegény lányt kínozni, sőt a szüleinek se mondanán el, mert végülis a mai fiatalok azt is titkolják előlük hogyha egy vele egykorú fiúval/lánnyal járnak, vagy szerelmesek valakibe. Képzeld magad szegény helyébe. Nagyon sajnálom őt.
2010. nov. 19. 20:00
 10/30 A kérdező kommentje:
Azt hiszem télleg ezt kéne tennem amit te mondasz, Daphne 6. Köszönöm a segítséget!
2010. nov. 19. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!