Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Miért néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bananina kérdése:

Mit kéne tennem? Miért néz folyton?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel 1suliba járunk. Ő azt hiszem most 9.es. Minden szünetbe néz engem,ha a közelbe vagyok.De folyton. Pár évvel ezelőtt bejelöltem myVIP-en visszajelölt.Semmi beszélgetés nem volt köztünk soha az életben. Akárhányszor rám pillant mindig felkerekíti az ajka vonalát. Év eleje óta ezt csinálja és már egy kicsit zavaró.Alacsonyabb is nálam egy fél fejjel. De nem merek odamenni hozzá,hogy vajon mégis miért néz,mert félénk vagyok (alapból).

Mit tegyek? :/


2010. nov. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
anyám borogass! egyszerű, bökd meg fészbúkon
2010. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik menj oda hozzá, mert ő lehet félénk és soha nem fog. És akkor emiatt nem lesz az egészből semmi, mert egymásra vártok. Lehet minden egyes napot boldogan töltenétek együtt, ti meg csak tököltök. Szóval érdemes inkább lépni, és ha nem megy a dolog akkor tovább lehet lépni. Szerintem az nem is kérdés hogy tetszel neki. -.-


21F

2010. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TeRohadtOstobaLilaLó válasza:
Vagy lehet hogy csak jó a perifériás látása... ha ránézel akkor reagál és rögtön visszanéz és te ezt máshogy fogod fel... nekem is mondja jó néhány lány hogy nebámuljam őket pedig csak visszanézek rájuk xD
2010. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"felkerekíti az ajka vonalát"

... he? mi van?

=elmosolyodik?

és akkor miért nem azt írod??????

2010. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szólj a barátnődnek, hogy kérdezzen rá a srácnál. Harmadik félnek ez mindig könnyebben megy.

Ne a legszebb barátnődet kérd meg. :)

2010. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13:29

Bocsi,konkrétan meséket/történeteket írok és próbálok kicsit 'költőibb' lenni. :)

Köszönöm a válaszokat meglátom mit tehetek. :D

2010. nov. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!