Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! Tegnap költöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Tegnap költöztem haza a páromtól, nagyon kivagyok! Segitetek lenyugodni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem birok aludni,enni!Mit csináljak,h ma el tudjak aludni?Egyszerüen nem megy ,pedig tegnap hajnal 5kor keltem!Altató nincs itthon...Mit csináljak,h eltudjak aludni?Mozogni mozogtam,kimentem terepre,3órát lovagoltam,és hulla fáradt vagyok!Hogy nyugtassam meg magam????????????
2010. nov. 16. 13:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Háhá,de legszivebben az ö fejéhez vágnám öket,de még azt sem érdemli meg,úgyhogy inkább földhöz vágom:)
2010. nov. 16. 14:22
 12/13 anonim ***** válasza:
irj e-mailt.
2010. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 16. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!