Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! Tegnap költöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Tegnap költöztem haza a páromtól, nagyon kivagyok! Segitetek lenyugodni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem birok aludni,enni!Mit csináljak,h ma el tudjak aludni?Egyszerüen nem megy ,pedig tegnap hajnal 5kor keltem!Altató nincs itthon...Mit csináljak,h eltudjak aludni?Mozogni mozogtam,kimentem terepre,3órát lovagoltam,és hulla fáradt vagyok!Hogy nyugtassam meg magam????????????
2010. nov. 16. 13:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hát látszik,h nem vagyok normális,nem ide akartam kiirni a kérdést......
2010. nov. 16. 13:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aludj 2 napig, közben menj el néhányszor qvázni, aztán szívj el egy cigit. Ha akkor se tudsz aludni, kérdezd újra.
2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagy lány vagy?
2010. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ:)nem füvezek,és szép lenne ha lány létemre k....ni járnék...
2010. nov. 16. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőd akivel este beülnél valahová? Dumálgatás meg ilyenek. Amugy mi volt a hazaköltözés oka?
2010. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Senki nem ér rá.......:(

Az,h ugy beszélt velem mint a kutyával,nem mehetettem el sehova,nem találkozhattam senkivel,ö meg éjszaka járt haza,majdnem minden nap(haverozott elvileg),az,h dolgoztam neki fél évig full ingyen reggel 6tól este 7ig,és egy cipöt se volt képes nekem venni.És a végén megvádoltak,hogy elloptam 1000ftot!!!Ez vicc és ugy éreztem nem birok tovább küzdeni a javulásért,pont ö támadott hátba pfffffffff

2010. nov. 16. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Sztem itt senki nem fog tudni Teged lenyugtatni...menj ki a szabadba megegyszer vagy tegyel be vmi filmet es nezd meg...

Egyebkent mar reg ki kellett volna lepned a kapcsolatbol, igy csak magadnak tetted nehezebbe a szakitas utani fajdalom feldolgozasat...

2010. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Vannak ilyen emberek. Amúgy honnan írsz? ha nem titok. Hátha én ráérek és elmegyek veled kávézni.:)
2010. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,csak készülöben van a házam,és a lovamnak sem volt még kész a box,és addig ahol dolgoztam ott volt a ló,ami ugye az ö tulajdona.Nem mertem volna rábizni.Sztem még el is paterolta volna.Aranyos vagy,de szted kiváncsi lennél egy ilyen rinyagépre?!:)Amugy fejér megye:)
2010. nov. 16. 14:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Van felesleges tányérod? hajrá!!!;)
2010. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!