Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki csak ugy dobálja a pasikat, azért meg vesznek a fiuk, aki pedig igazán szereti őket, azt észre sem veszik. Vagy ha észre is veszik, akkor inkább a másikat választjak?

Figyelt kérdés
15/L :(
2010. nov. 15. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Fiúknál se nagyon számít... Legyen jó segge meg melle,2 nap után lehessen dugni azt kész.

Aki normális,az nem adja könnyen magát...

2010. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert, akik dobálják a csávókat, azok kvjól néznek ki, akik meg csak nyalogatják kívülről a lekváros üveget, azok általában rondák.
2010. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azért mert akik dobálják a pasikat, azok nagyon jó nők, akik meg lábtörlő csajok és mindent megtesznek egy pasiért, azok meg nyomik és rondák.


A fiúknál a belső nem fontos, mivel csak dugni akarnak minimum 30 éves korig. Pasiknál teljesen személytelen a szex, szóval nekik a külsőn kívül nem számít más, nem is tudják értelmezni egy lány belső tulajdonságait, nekik csak a mell meg a segg a fontos.

2010. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez pont a lányokra igaz. Én pl nagyon nem ilyen vok, de a külsőm miatt egy lánynak se kellek.
2010. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

18:11


A lányokra is, de a fiúkra még inkább. Náluk nemcsak hogy csak a külső fontos, de még érzelmeik sincsenek, tehát a pasiknak tényleg külön van a dugás, a lányok legalább a jópasikba valóban szerelmesek lesznek, érzelmileg szenvednek, ha otthagyják őket stb. Na, a pasiknak ilyen nincs. Nekik az kell, aki a legkönnyebben szétteszi nekik a lábát + legjobban néz ki. Próbálj meg egyszer pasikat megkérdezni, hogy meséljenek a barátnőik belső tulajdonságaikról... ki fognak röhögni, mert csak a biztosított dugás a lényeg a pasik 95%-nak. Leszarnak minden érzelmet vagy belső tulajdonságot, az nekik nem kell semmire. (Maximum jó, ha tud főzni egy pina, mert akkor tdnak jót zabálni dugás után is, nem kell hazamenni az anyjukhoz).

2010. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó:D Elég frankón megmondtad. Egyébként tényleg ez van a pasiknál, de nem csak fiatal korban hanem még 35, 40 évesen is. A biztosított pina a lényeg, aztán, hogy az a csaj belül milyen? Nem is tudnak értelmezni egy személyiséget, nincs is rá szükségük, ha pina már van :)
2010. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Meg fogtok lepődni, de nekem pasi létemre érzelmeim is vannak. Voltam már szerelmes nem egyszer, és rengeteget szenvedtem emiatt. Ha ti csak szexre kelletek a pasiknak, akkor biztos úgy öltözködtök meg úgy viselkedtek.
2010. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én ezt nem saját tapasztalatból mondtam, hanem mert rengeteg pasit ismerek, nagyon sok haverom van, és én csak abból írtam a hozzászólásomat, amiről egymás között beszélnek a nőikről, feleségeikről, barátnőikről
2010. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne abból indulj ki sztem, egymás között az a "menő", ha vki olyan, mint amit te írtál. Ha vki elárulja h szereti is a bnőjét/feleségét, akkor rögtön papucsnak nevezik.
2010. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
milyen okosak itt a lányok, csak az a gáz h nem fiúk. akkor meg honnan veszitek h jobban tudjátok? attól még mert olyan pasid volt aki megb@szott aztán átbäszott nem jelenti azt hogy mindegyik ilyen! de gratulálok, ennyi ésszel szabadlábon..
2010. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!