Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bedörzsölte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bedörzsölte a péniszét naranccsal, mert az volt az ötlete hogy ha orálisan kielégítem őtt, akkor narancs ízű lesz a pénisze! És most csípi neki. Ötlet hogy ne csípje?

Figyelt kérdés
Mióta bedörzsölte, azóta iszonyatosan csípi neki, pedig már megmosta többször is. Van valakinek valami ötlete mit tegyünk hogy ne fájjon neki?
2010. nov. 15. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
elsö:D
2010. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:'DDDD

Mossa meg rendesen és ne csak tiszta vízzel, hanem szappannal.

2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első :D am kézkrémmel, vagy vmi bőrbarát krémmel kell kenegetni sztem elmúlik seperc alatt
2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3.-.-"
2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.a tej semlegesíti a maró csípő cucokat,nem tom mé van de a tv-ben volt

2.írtó hülyék vagytok xD

2010. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ízesített kotonról nem hallottatok? amúgy én is úgy tudom a tej segít, meg talán spéci olyan területre való gyulladás csökkentő krém kéne
2010. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a Tej az ólom-ot semlegesitti :D No problem !
2010. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h a tej csak a csípőspaprika "erejét" semlegesíti (ha érdekel megkérdezed és kifejtem)
2010. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez jo XDDDD valaki nem akarja a pocset csokiba dugni, aztan szórni rá egy kis kokuszreszeleket? Imádom a kokuszrudat:D kajak lesz..pom:D
2019. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!