Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig csak barát, hogy vigyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak barát, hogy vigyem tovább a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy barátomon keresztül ismerkedtem meg. Nem találkozunk túl gyakran, de azóta sokat beszélgetünk (igaz iwiw-en csak) ilyen semleges témákról. Msn-re is felvett, de mivel nem igazán van rá időm, maradtunk az email-nél.

Először még csak barátilag éreztem iránta, de azóta szépen lassan ez elkezdett megváltozni és most már "máshogy" gondolok rá.

A kérdésem: Szeretném ha tovább lépne a kapcsolatunk, de mivel nem tudom, Ő hogy érez irántam, ezért nem szeretnék nyomulni! Mit csináljak, amivel előre mozdíthatnám a dolgot, de nem lenne nagyon nyomulós? nem szeretném megijeszteni a túlzott közeledésemmel!

Nem vagyunk már kicsik (19-20), csak azért kérdezem mert okos tanácsokra vágyom :)


előre is köszi mindenkinek!


2010. nov. 14. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már felvett msn-re és emellett rengeteget is e-maileztek/leveleztek valószínűleg Ő sem közömbös irántad. Szerintem a legegyszerűbb (és egyben a legnehezebb is) ha beültök közösen valahova és tisztázzátok egymást közt a dolgokat hogy merre tovább. De ha biztonságosabb utat választod, akkor próbáld a témákat érzelmek/kapcsolatok felé vinni ilyenkor nem muszáj konkretizálni sem elég általánosságban beszélni ezekről a dolgokról és abból már Te is letudod szűrni, hogy hogy viszonyul hozzád és bátrabban is tudsz lépni, cselekedni. :)
2010. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy szerintem csak azért levelezik még velem, mert egyszerűen jófej. Vagyis minden hátsó szándék nélkül.
2010. nov. 14. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat sajnos amit Te írsz, de az is lehet hogy van valaki más is a háttérben akiről nem tudsz és ha Ő nem jönne össze neki, attól még ott lennél neki Te. Lehet, hogy ezt érzi és tudja is Rólad, hogy bejössz neki és ezt így tartja életben kettőtök közt, hogy ír "jófejségből". Persze lehet millió oka mi miért van, Te ismered eléggé. Mint írtam feljebb is próbáld témát afelé terelni, hogy minél közelebb juthass egy-egy kérdésed megválaszolásához.
2010. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az biztosan nem lehet, mert eddig nem sokszor találkoztunk, és akkor bennem még nem volt meg ez az érzés iránta. A leveleimből meg... hát nem hiszem, hogy kitűnhetne.


Remélem nem én vagyok a ha ló nincs, jó a szamár is eset...

2010. nov. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!